KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (538)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Spławska****

Nasza kancelaria służy swoim wsparciem we wszelkich sporach i wątpliwościach związanych z takimi dziedzinami prawa jak medyczne, opiekuńcze oraz rodzinne. Zajmujemy się także windykacją należności oraz pomocą w trakcie rozpatrywania błędów lekarskich.

http://kancelaria-splawska.pl/ - 24 Paź 2018

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk - pomoc w oddłużaniu****

Działająca w Poznaniu Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku już od blisko 20 lat, oferując doradztwo antywindykacjne, czyli pomoc w oddłużaniu. W ofercie znaleźć można również inne usługi z zakresu prawa bankowego i handlowego, a także medycznego oraz cywilnego. Nawiązaliśmy współprace z korporacjami, dużymi firmami oraz średnimi i drobnymi przedsiębiorstwami, a także z klientami indywidualnymi w kraju oraz zagranicą.

http://www.kancelariapuk.pl/ - 14 Paź 2014

Kancelaria Saldo Plus****

Działająca na rynku od 2004 roku Kancelaria Saldo Plus z Poznania to firma, która w swojej ofercie posiada windykację należności, wywiad gospodarczy oraz obsługę prawną wierzycieli. Ponadto w zakresie jej usług znajduje się opracowywanie pism przedprocesowych czy sporządzania projektów umów.

http://www.kancelariasaldoplus.pl/ - 25 Maj 2018

KODEKS PRACY****

Kodeks pracy, akt normatywny, stanowiący zbiór przepisów regulujących całokształt praw i obowiązków objętych stosunkiem pracy w odniesieniu do wszystkich pracowników, bez względu na podstawę prawną ich zatrudnienia.

http://www.kodekspracy.republika.pl/ - 16 Mar 2004

Komentarz do ustawy - księgi wieczyste****

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej KW-komentarz, na której znajduje się komentarz do ustawy o hipotece i księgach wieczystych doktora Jarosława Kuropatwińskiego. To fragmenty interaktywnego wydania, które można nabyć również w formie tradycyjnej książki. Zachęcamy także do jej nabycia.

http://kw-komentarz.pl/ - 26 Paź 2013

Komornik Sądowy Adam Nicewicz****

Kancelaria mieszcząca się we Wrocławiu świadczy usługi prawne związane z przeprowadzaniem licytacji oraz egzekucji. Do obowiązków komornika sądowego należy również tworzenie wniosków o wykonanie zabezpieczenia lub poszukiwanie majątku dłużnika.

http://www.komornikwroclawski.pl/ - 28 Mar 2018

Komornik sądowy Jarosław Zuń****

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Odwiedź oficjalną witrynę Kancelarii komorniczej, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej działalności.

http://komornik-lublin-zun.pl/ - 26 Mar 2018

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach Cezary Grzelewski****

Cezary Grzelewski to komornik działający przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Obszar jego działań obejmuje jednak także Kostrzyn oraz okolice. Egzekutor dochodzi należności Klientów oraz prowadzi licytacje zajętych wcześniej ruchomości i nieruchomości.

http://www.komornikgrzelewski.pl/ - 6 Sty 2015

Kompleksowa Obsługa prawna spółek i firm, Kancelaria Poznań****

Obsługa prawna spółek i firm - Poznań, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz - świadczona przez radców prawnych, w szczególności w zakresie obejmującym: prawo pracy, prawo autorskie, prawo nowoczesnych technologii. Kancelaria radców prawnych świadcząca obsługę prawną przedsiębiorców, obejmującą problemy takie jak: weryfikacja umów, windykacja należności, spory sądowe, doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługa prawna firm IT, e-commerce, a także przygotowywanie dokumentów takich jak: regulamin pracy, regulamin wynagradzania, procedura antymobbingowa, procedura antydyskryminacyjna, regulamin świadczenia usług. Wsparcie prawne świadczone w języku polskim oraz angielskim.

http://law4biz.pl/ - 7 Kwi 2017

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce****

Związek zrzeszający firmy finansowe działające na rynku kredytów konsumpcyjnych. Wykaz władz i członków organizacji, deklaracja członkowska, statut oraz wyciągi prawne dotyczące elektronicznych instrumentów płatniczych, prawa bankowego i ochronie danych osobowych.

http://www.kpf.pl/ - 4 Lut 2002