KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (516)

MALINOWSKA Doradztwo prawne****

Prawo cywilne, ani karne nie ma tajemnic dla adwokat Aurelii Malinowskiej, która swoją Kancelarię Prawną prowadzi w Warszawie. Pani adwokat reprezentuje swoich klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego. W prawie cywilnym specjalizuje się w sprawach z obszaru współwłasności, własności, ochrony własności, zniesienia współwłasności, ale także użytkowania wieczystego, służebności, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, a także praw majątkowych takich jak spadki, majątki. Udziela także rad i wsparcia przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych oraz w zakresie odszkodowań. Z kolei w prawie karnym reprezentuje klientów w postępowaniach, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. W każdej podejmowanej sprawie Adwokat Aurelia Malinowska zapewnia pełne zaangażowanie i solidność. Szczegóły dotyczące Kancelarii Prawnej znaleźć można na stronie.

http://www.adwokatmalinowska.pl/ - 20 Lis 2012

Mazowiecki Portal Prawniczy****

Mazowiecki Portal Prawniczy jest portalem obejmującym wszystkie specjalizacje z zakresu prawa, a tematycznie nakierowany na region mazowiecki. Jest adresowany zarówno do prawników (oraz innych osób wykonujących zawody związane z prawem), którzy chcieliby polecić świadczone przez siebie usługi, jak i ludzi szukających Prawnika.

http://www.prawnicy.mazowsze.pl/ - 22 Lip 2003

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego - Centralny Katalog Ogólnopolski MPZP****

Serwis "Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego" jest niezależnym, centralnym ogólnopolskim katalogiem obowiązujących planów zagospodarowania dla wszystkich polskich gmin.

http://www.planzagospodarowania.pl/ - 19 Lip 2010

Mieszkanie dla młodych****

Mieszkanie dla młodych - opis i zasady programu, limity cen mieszkań. Pytania i odpowiedzi dotyczące programu mieszkanie dla młodych.

http://mieszkaniedlamlodych.me/ - 20 Lip 2014

Międzynarodowe Doradztwo Prawne w Biznesie Magdalena Rytwińska. Łódź****

Kancelaria Radcy Prawnego - Magdaleny Rytwińskiej zapewnia kompleksową obsługe prawną w zakresie: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa budowlanego, prawa pracy.

http://www.b2blegal.pl/ - 31 Mar 2006

Mini Portal Prawa - Sokrates****

Serwis prawniczy zawierający obszerny katalog stron poświęconych prawu. Ponadto znajdziesz tu aktualne informacje, akty prawne oraz formularze i wzory pism.

http://www.prawo.p9.pl/ - 9 Lip 2004

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

MM Adwokaci - prawo budowlane, odszkodowania, windykacja****

Strona internetowa poznańskiej kancelarii adwokackiej i radcowskiej. Działamy w zakresie obsługi prawnej firm, zajmujemy się kwestiami budowlanymi, odszkodowaniami oraz windykacją.

http://www.mm-adwokaci.pl/ - 24 Lut 2016

Nagrywanie rozmów****

Aspekty prawne związane z nagrywaniem rozmów telefonicznych.

http://www.nagrywanierozmow.com.pl/ - 26 Mar 2016

Notariusz Oświęcim****

Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie: 1.sporządza akty notarialne, 2.sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, 3.sporządza poświadczenia: ?własnoręczności podpisu, 5.zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, 6.daty okazania dokumentu, 7.pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,

http://oswiecimnotariusz.pl/ - 21 Paź 2016