KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (523)

Magda Włodkowska - radca prawny w Łomży****

Prowadząca w Łomży kancelarię, radca prawny Magda Włodkowska realizuje usługi na rzecz Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Osoby poszukujące wsparcia adwokata w obszarze zagadnień prawa cywilnego mogą liczyć na profesjonalne wsparcie.

http://www.wlodkowska.pl/ - 21 Maj 2016

Malicki.wroc.pl Adwokat prawo sportowe****

Obecnie praktycznie każda dziedzina powiązana jest z prawem, dlatego też niezwykle ważne jest skorzystanie z usług adwokata we Wrocławiu, który dzięki swojej odpowiedniej wiedzy będzie w stanie zapewnić nam sukces w każdej sprawie. Wiesz, że zbliża Ci się rozprawa rozwodowa? Już dziś wybierz najlepszego specjalistę, jakim jest prezentowany adwokat.

http://malicki.wroc.pl/ - 24 Wrz 2015

MALINOWSKA Doradztwo prawne****

Prawo cywilne, ani karne nie ma tajemnic dla adwokat Aurelii Malinowskiej, która swoją Kancelarię Prawną prowadzi w Warszawie. Pani adwokat reprezentuje swoich klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego. W prawie cywilnym specjalizuje się w sprawach z obszaru współwłasności, własności, ochrony własności, zniesienia współwłasności, ale także użytkowania wieczystego, służebności, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, a także praw majątkowych takich jak spadki, majątki. Udziela także rad i wsparcia przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych oraz w zakresie odszkodowań. Z kolei w prawie karnym reprezentuje klientów w postępowaniach, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. W każdej podejmowanej sprawie Adwokat Aurelia Malinowska zapewnia pełne zaangażowanie i solidność. Szczegóły dotyczące Kancelarii Prawnej znaleźć można na stronie.

http://www.adwokatmalinowska.pl/ - 20 Lis 2012

Mazowiecki Portal Prawniczy****

Mazowiecki Portal Prawniczy jest portalem obejmującym wszystkie specjalizacje z zakresu prawa, a tematycznie nakierowany na region mazowiecki. Jest adresowany zarówno do prawników (oraz innych osób wykonujących zawody związane z prawem), którzy chcieliby polecić świadczone przez siebie usługi, jak i ludzi szukających Prawnika.

http://www.prawnicy.mazowsze.pl/ - 22 Lip 2003

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego - Centralny Katalog Ogólnopolski MPZP****

Serwis "Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego" jest niezależnym, centralnym ogólnopolskim katalogiem obowiązujących planów zagospodarowania dla wszystkich polskich gmin.

http://www.planzagospodarowania.pl/ - 19 Lip 2010

Mieszkanie dla młodych****

Mieszkanie dla młodych - opis i zasady programu, limity cen mieszkań. Pytania i odpowiedzi dotyczące programu mieszkanie dla młodych.

http://mieszkaniedlamlodych.me/ - 20 Lip 2014

Międzynarodowe Doradztwo Prawne w Biznesie Magdalena Rytwińska. Łódź****

Kancelaria Radcy Prawnego - Magdaleny Rytwińskiej zapewnia kompleksową obsługe prawną w zakresie: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa budowlanego, prawa pracy.

http://www.b2blegal.pl/ - 31 Mar 2006

Mini Portal Prawa - Sokrates****

Serwis prawniczy zawierający obszerny katalog stron poświęconych prawu. Ponadto znajdziesz tu aktualne informacje, akty prawne oraz formularze i wzory pism.

http://www.prawo.p9.pl/ - 9 Lip 2004

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

MM Adwokaci - prawo budowlane, odszkodowania, windykacja****

Strona internetowa poznańskiej kancelarii adwokackiej i radcowskiej. Działamy w zakresie obsługi prawnej firm, zajmujemy się kwestiami budowlanymi, odszkodowaniami oraz windykacją.

http://www.mm-adwokaci.pl/ - 24 Lut 2016