KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (535)

Międzynarodowe Doradztwo Prawne w Biznesie Magdalena Rytwińska. Łódź****

Kancelaria Radcy Prawnego - Magdaleny Rytwińskiej zapewnia kompleksową obsługe prawną w zakresie: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa budowlanego, prawa pracy.

http://www.b2blegal.pl/ - 31 Mar 2006

Mini Portal Prawa - Sokrates****

Serwis prawniczy zawierający obszerny katalog stron poświęconych prawu. Ponadto znajdziesz tu aktualne informacje, akty prawne oraz formularze i wzory pism.

http://www.prawo.p9.pl/ - 9 Lip 2004

Ministerstwo Zdrowia RP****

Strona Ministerstwa Zdrowia - aktualności, komunikaty, rozporządzenia o lekach, informacje dotyczące resortu, informacje dla pacjentów w Polsce i za granicą, itp. Dwie wersje językowe: polska i angielska.

http://www.mz.gov.pl/ - 12 Lip 2001

MM Adwokaci - prawo budowlane, odszkodowania, windykacja****

Strona internetowa poznańskiej kancelarii adwokackiej i radcowskiej. Działamy w zakresie obsługi prawnej firm, zajmujemy się kwestiami budowlanymi, odszkodowaniami oraz windykacją.

http://www.mm-adwokaci.pl/ - 24 Lut 2016

Nagrywanie rozmów****

Aspekty prawne związane z nagrywaniem rozmów telefonicznych.

http://www.nagrywanierozmow.com.pl/ - 26 Mar 2016

Notariusz Oświęcim****

Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie: 1.sporządza akty notarialne, 2.sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, 3.sporządza poświadczenia: ?własnoręczności podpisu, 5.zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, 6.daty okazania dokumentu, 7.pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,

http://oswiecimnotariusz.pl/ - 21 Paź 2016

Odszkodowania komunikacyjne****

Oferta pomocy skierowana jest dla osób poszkodowanych w wszelkiego rodzaju zdarzeniach drogowych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowań komunikacyjnych z ubezpieczenia OC sprawcy. Jeżeli zostałeś poszkodowany jako pieszy, kierowca, pasażer lub motocyklista, zadzwoń do NAS, a pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe w kwocie która, w całości zrekompensuje poniesioną krzywdę moralną oraz cierpienie związane z udziałem w wypadku

http://www.komunikacyjne-odszkodowania.pl/ - 28 Sie 2015

Odszkodowania z OC****

Niekiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wiele sytuacji przykrych, w których jesteśmy narażeni na szkodę rzeczową bądź osobową kwalifikuje się do tego, aby rościć prawa do odszkodowania.

http://www.odszkodowania-z-oc.pl/ - 28 Sie 2015

Odszkodowanie za gaz - służebność przesyłu****

Strona informacyjna o instytucji służebności przesyłu, możliwości dochodzenia ustanowienia służebności przesyłu, odszkodowania za gazociąg na działce, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości przez zakłady przesyłowe takiej jak GAZSYSTEM czy PGNiG, a także dochodzenia odszkodowania od skarbu państwa za wydanie decyzji o charakterze quasi wywłaszczeniowym w związku z budową gazociągów, linii energetycznych i innych linii przesyłowych.

http://odszkodowaniezagazociag.pl/ - 3 Cze 2016

OLO - usługi przez internet****

Olo.com.pl specjalizuje się w tworzeniu i administrowaniu profesjonalnych serwisów internetowych dla potrzeb firm i przedsiębiorstw. Na stronie można założyć m. in. konto pocztowe lub wizytówkę.

http://www.olo.com.pl/ - 29 Lis 2001