KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy (535)

Orzeczenia NSA - Orzecznictwa, rozporządzenia, uzasadnienia****

Naszawokanda.pl to portal internetowy, która zawiera informacje na temat wszelkich spraw dotyczących kreowania i respektowania prawa. Na stronie znajdziemy m.in. spis wokand w kraju, ich archiwa, omówienie najnowszych publikacji dotyczących prawa, najświeższe wyroki sądów powszechnych i administracyjnych wraz z uzasadnieniem.

http://www.naszawokanda.pl/ - 14 Wrz 2013

Państwowa Inspekcja Pracy****

Wtryna Państwowej Inspekcji Pracy, która zajmuje się nadzorem i kontrolą przestrzegania przez pracodawców prawa pracy. Na stronie znajdziecie informacje na temat podstaw prawnych, publikacji, i innych tematów związanych z prawem pracy.

http://www.pip.gov.pl/ - 29 Cze 2004

Paulina Gacek - Notariusz Bydgoszcz - Kancelaria****

Godziny urzędowania: pn. – pt. w godz. 9.00 – 16.00 oraz w soboty w godz. 9.00 – 11.00 po wcześniejszym uzgodnieniu. Paulina Gacek - Notariusz Bydgoszcz

http://notariuszwbydgoszczy.pl/ - 30 Cze 2014

Polski-adwokat-ny.com Rozwód USA****

Prawo jest kwestią dosyć skomplikowaną, nie wspominając już jeśli chodzi o prawo amerykańskie. Przebywając po za granicami Polski warto wybrać odpowiedniego polskiego prawnika, dzięki któremu rozwód w USA nie będzie stanowił dla nas trudnej kwestii. Odwiedź podaną stronę internetową i zapoznaj się z usługami, jakie ma Ci do zaoferowania adwokat New Jersey.

http://polski-adwokat-ny.com/ - 24 Wrz 2015

Polskie konstytucje****

Strona poświęcona polskim konstytucjom, począwszy od Konstytucji 3 Maja aż do obecnie obowiązującej. Akty prawne, publikacje wybitnych konstytucjonalistów, unikalna galeria historyczna.

http://www.maryott.net/ - 22 Sty 2004

Polubowne rozstrzyganie sporów - arbitraz.laszczuk.pl****

Arbitraże i problemy z nimi wiązane są niekiedy bardzo skomplikowane. Jednakże by łatwo było sobie z nimi poradzić warto wejść na naszą stronę i przeczytać publikowane przez nas artykuły i publikacje związane z rozwiązywaniem tego typu problemów. Jesteśmy pewni iż z nami, nie będzie problemu którego by się nam wspólnie nie udało rozwiązać. Zapraszamy na naszą stronę a otrzymasz tam profesjonalną pomoc.

http://arbitraz.laszczuk.pl/ - 14 Kwi 2015

Porada prawna - serwis informacji prawnej dla Ciebie!****

Porada Prawna - prawnicy odpowiadają za darmo na wszystkie pytania i pomagają rozwiązywać problemy prawne. Porada Prawna istnieje aby pomagać ludziom. Serwis zawiera również wzory umów, akty prawne i artykuły dotyczące prawa.

http://www.poradaprawna.pl/ - 13 Wrz 2002

Porady prawne****

Serwis z informacjami i poradami z zakresu każdej dziedziny prawa, zawierający bazę prawników, adwokatów i notariuszy.

http://www.prawneinfo.pl/ - 21 Sty 2013

Porady prawne i odszkodowania Olsztyn - Kancelaria Adwokacka Halina Staniszewska****

Kancelaria adwokacka działa w Olsztynie i oferuje porady prawne i pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań.

http://www.adwokat-staniszewska.olsztyn.pl/ - 14 Lut 2014

Porady prawne online | IUSARTIS.PL****

Oferujemy Państwu pomoc prawną w formie online bez konieczności odbycia wizyty w siedzibie kancelarii. Dzięki temu rozwiązaniu, usługi prawne dostępne są dla każdego. Wszystko odbywa się szybko i profesjonalnie.

http://www.iusartis.pl/ - 28 Gru 2015