KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy > akty prawne (167)

Praca w INTERIA.PL*****

Najnowsze doniesienia i materiały związane z rynkiem pracy. Ogłoszenia pracy wraz z wyszukiwarką. Serwis udostępnia kodeks pracy, bazy teleadresowe firm zajmujących się rekrutacją, inspektoratów i urzędów pracy oraz opisy i wzorce różnych rodzajów umów dotyczących pracy.

http://praca.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Akty prawne w INTERIA.PL*****

W serwisie znajdziesz treść kodeksu cywilnego, linki do Monitora Polskiego, Dzienników Urzędowych, Dziennika Ustaw.

http://prawo.interia.pl/kodeksy/ - 7 Lut 2005

Kodeks pracy w INTERIA.PL*****

Na łamach serwisu jednolity tekst kodeksu pracy.

http://praca.interia.pl/kodeks/ - 7 Lut 2005

Adwokatura*****

Strona Adwokatury Polskiej. Na stronie prezentowane jest prezydium oraz członkowie Naczelnej rady Adwokackiej, artykuły z pisma Adwokatury Polskiej- Palestry, przepisy.

http://www.adwokatura.org.pl/ - 18 Lip 2001

Akademia jazdy*****

Serwis całkowicie poświęcony zagadnieniom związanym z procesem szkolenia kandydatów na kierowców. Baza ośrodków szkolenia kierowców, przepisy związane z ruchem drogowym, praktyczne porady dla kursantów, instruktorów oraz kierowców.

http://www.prawko.pl/ - 18 Paź 2001

Arbitraż Gospodarczy*****

Witryna oferuje podstawowe informacje o arbitrażu, listę krajowych i zagranicznych sądów arbitrażowych, przepisy prawa polskiego, arbitrażowe prawo modelowe Narodów Zjednoczonych. Pierwsze w Polsce tłumaczenie reguł arbitrażowych UNCITRAL.

http://www.jmm.rubikon.pl/pag/ - 25 Lut 2000

Gazeta Prawna*****

Gazeta Prawna - dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą profesjonalną informację. Znaleźć tu można aktualności ze świata prawa i gospodarki, porady prawne, abecadło przepisów dla przedsiębiorcy, kalendarium aktów prawnych i wiele innych informacji.

http://www.gazetaprawna.pl/ - 4 Lut 2003

Grupa Wydawnicza INFOR*****

Firma zajmuje się wydawaniem książek (także w wersji multimedialnej) i czasopism z zakresu prawa, finansów, ubezpieczeń, zarządzania. Istnieje możliwość zamówienia przez internet. Na stronie jest również kilka serwisów branżowych, akty prawne i wiele innych informacji.

http://www.infor.pl/ - 15 Mar 2005

Korupcja?*****

Strona zawiera informacje dotyczące programu walki z korupcją. Znajdziesz tu ogólne informacje, projekty ustaw, relacje z przebiegu kampani medialnej, informacje o sponsorach i partnerach.

http://www.przeciw-korupcji.org.pl/ - 22 Mar 2001

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002