KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy > wiadomości i publikacje (152)

Adwokatura*****

Strona Adwokatury Polskiej. Na stronie prezentowane jest prezydium oraz członkowie Naczelnej rady Adwokackiej, artykuły z pisma Adwokatury Polskiej- Palestry, przepisy.

http://www.adwokatura.org.pl/ - 18 Lip 2001

Arbitraż Gospodarczy*****

Witryna oferuje podstawowe informacje o arbitrażu, listę krajowych i zagranicznych sądów arbitrażowych, przepisy prawa polskiego, arbitrażowe prawo modelowe Narodów Zjednoczonych. Pierwsze w Polsce tłumaczenie reguł arbitrażowych UNCITRAL.

http://www.jmm.rubikon.pl/pag/ - 25 Lut 2000

Gazeta Prawna*****

Gazeta Prawna - dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą profesjonalną informację. Znaleźć tu można aktualności ze świata prawa i gospodarki, porady prawne, abecadło przepisów dla przedsiębiorcy, kalendarium aktów prawnych i wiele innych informacji.

http://www.gazetaprawna.pl/ - 4 Lut 2003

Grupa Wydawnicza INFOR*****

Firma zajmuje się wydawaniem książek (także w wersji multimedialnej) i czasopism z zakresu prawa, finansów, ubezpieczeń, zarządzania. Istnieje możliwość zamówienia przez internet. Na stronie jest również kilka serwisów branżowych, akty prawne i wiele innych informacji.

http://www.infor.pl/ - 15 Mar 2005

Korupcja?*****

Strona zawiera informacje dotyczące programu walki z korupcją. Znajdziesz tu ogólne informacje, projekty ustaw, relacje z przebiegu kampani medialnej, informacje o sponsorach i partnerach.

http://www.przeciw-korupcji.org.pl/ - 22 Mar 2001

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

Prawniczy Serwis Informacyjny e-prawnik.pl*****

Prawo jest po naszej stronie! Naszą intencją jest przybliżenie "magicznej" wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców i przedstawienie jej w sposób czytelny dla osób nie zajmujących się zawodowo prawem.

http://www.e-prawnik.pl/ - 22 Wrz 2004

Prawo w budownictwie*****

Szeroki serwis informacyjny na temat norm, ustaw dotyczących gospodarki mieszkaniowej i ogólnie budownictwa.

http://prawo.dom.pl/ - 13 Lis 2001

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej*****

Doskonale zrobiona strona (dostępna także w wersji angielskiej) polskiego Sejmu zawiera następujące pozycje: prace i organy Sejmu, posłowie, prawo, kancelaria. Znajduje się tu także wyszukiwarka, pliki audio (RealPlayer) oraz odnośnik do dokumentów dotyczących procesu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

http://www.sejm.gov.pl/ - 21 Sty 2000

Serwis informacyny radcy prawnego*****

Bogaty spis kancelarii, urzędów, sądów i ministerstw z obszaru całej Polski. Ponadto na stronie dostępne są wzory umów cywilnych i pism urzędowych, tekst konstytucji i wykaz kosztów prowadzenia spraw sądowych.

http://www.radcaprawny.com/ - 3 Sty 2001