KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Prawo i ustawy > wydawnictwa i czasopisma prawnicze (37)

Adwokatura*****

Strona Adwokatury Polskiej. Na stronie prezentowane jest prezydium oraz członkowie Naczelnej rady Adwokackiej, artykuły z pisma Adwokatury Polskiej- Palestry, przepisy.

http://www.adwokatura.org.pl/ - 18 Lip 2001

Gazeta Prawna*****

Gazeta Prawna - dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą profesjonalną informację. Znaleźć tu można aktualności ze świata prawa i gospodarki, porady prawne, abecadło przepisów dla przedsiębiorcy, kalendarium aktów prawnych i wiele innych informacji.

http://www.gazetaprawna.pl/ - 4 Lut 2003

Grupa Wydawnicza INFOR*****

Firma zajmuje się wydawaniem książek (także w wersji multimedialnej) i czasopism z zakresu prawa, finansów, ubezpieczeń, zarządzania. Istnieje możliwość zamówienia przez internet. Na stronie jest również kilka serwisów branżowych, akty prawne i wiele innych informacji.

http://www.infor.pl/ - 15 Mar 2005

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym*****

Głównym celem kampanii edukacyjno-informacyjnej jest przyciągnięcie małych i średnich przedsiębiorstw na rynek regulowany (giełdowy i pozagiełdowy) poprzez przybliżenie regulacji i zasad funkcjonowania rynku papierów wartościowych, a także przedstawienie korzyści i zagrożeń wynikających z osiągnięcia statusu spółki publicznej.

http://www.e-msp.pl/ - 7 Mar 2001

Prawniczy Serwis Informacyjny e-prawnik.pl*****

Prawo jest po naszej stronie! Naszą intencją jest przybliżenie "magicznej" wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców i przedstawienie jej w sposób czytelny dla osób nie zajmujących się zawodowo prawem.

http://www.e-prawnik.pl/ - 22 Wrz 2004

Serwis informacyny radcy prawnego*****

Bogaty spis kancelarii, urzędów, sądów i ministerstw z obszaru całej Polski. Ponadto na stronie dostępne są wzory umów cywilnych i pism urzędowych, tekst konstytucji i wykaz kosztów prowadzenia spraw sądowych.

http://www.radcaprawny.com/ - 3 Sty 2001

Adwocatus****

Na stronie znajdziecie informacje o profesjonalnym Systemie Informacji Prawnej. Jest to m.in. baza danych o zagadnieniach prawnych, teksty aktów prawnych, interpretacje.

http://www.pp.pl/ - 15 Maj 2001

Adwokaciportal.pl - w świecie prawa****

Interesujesz się prawem, chcesz zostać prawnikiem lub już nim jesteś i chcesz być na bieżąco o tym co się dzieje w świecie prawa? Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na mojego bloga. Śledząc mój portal dowiesz się więcej na temat poszczególnych praw jakie nas obowiązują i jak dokładnie działają. Znajdziesz tu również wszelkiego rodzaju porady prawne oraz dowiesz się więcej na temat charakteru pracy prawnika.

http://adwokaciportal.pl/ - 13 Paź 2016

Doradca głównego księgowego****

Nowe przepisy? Stosowanie zmian w praktyce? Teraz to już nie problem! "Doradca Głównego Księgowego" to kompleksowy serwis informacyjny dla głównych księgowych, który pomoże Ci znaleźć praktyczne rozwiązania nowych i trudnych problemów dotyczących rachunkowości, VAT, podatków dochodowych, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.

http://www.glownyksiegowy.pl/ - 14 Paź 2004