KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy (1 237)

Kancelaria Adwokacka - A.Czepkowska, A.Wesołowska.****

Kancelaria Adwokacka - A. Czepkowska, A. Wesołowska. Stała obsługa prawna przedsiębiorców, prowadzenie spraw sądowych, konsultacje prawne i opinie. Prawo administracyjne, autorskie, celne, cywilne, dewizowe, gospodarcze, handlowe, karne, karno skarbowe, obrotu nieruchomościami, podatkowe, pracy, spółek, spółdzielcze, własności intelektualnej. Na stronie znaleźć można dokładne informacje na temat oferty.

http://www.kancelaria-adwokacka.pl/ - 2 Gru 2002

Kapitanat Portu Władysławowo****

Historia, zadania i kompetencje, port Władysławowo, port Puck, przystań Chałupy, przepisy portowe, serwis informacyjny, mapa.

http://www.umgdy.gov.pl/kpw/ - 28 Sty 2002

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Robert Iwanicki****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Robert Iwanicki dzięki rozległej wiedzy prawniczej oraz wielu latom praktyki jest w stanie poprowadzić nawet najbardziej skomplikowane sprawy które zakończą się odzyskaniem należności W zakres działań komornika wchodzą sprawy egzekucyjne zabezpieczanie świadczeń pieniężnych i niepieniężnych egzekucja roszczeń pieniężnych i niepieniężnych windykacja należności sprzedaż praw majątkowych, nieruchomości i ruchomości licytacje komornicze a także czynności poszukiwanie majątku dłużników zajęcia wynagrodzenia za pracę rachunku bankowego praw majątkowych udziałów/akcji w spółkach oraz wierzytelności na wniosek wierzyciela sporządzanie protokołu stanu faktycznego Szczegóły na stronie informacyjnej www.komornik.tarnow.pl gdzie są dane teleadresowe, ogłoszenia o licytacjach obwieszczenia o obejmowanych właściwościach aktualności egzekucyjne dla wierzycieli i dłużników informacje o EPU e-sąd OGNIVO CEPiK NKW oraz wzory wniosków egzekucyjnych

http://www.komornik.tarnow.pl/ - 9 Sty 2013

Najwyższa Izba Kontroli****

Oficjalna Strona NIK, znajdziesz tutaj informacje o instytucji, przeprowadzane kontrole, informacje rzecznika prasowego, czasopismo "Kontrola Państwowa", oraz linki.

http://black.nik.gov.pl/ - 30 Cze 2000

Narodowa Agencja Poszanowania Energii****

Witryna NAPE, która zajmuje się wykonywaniem usług i studiów, opracowywaniem programów i projektów dotyczących energooszczędności. Na stronie można znaleźć informacje o władzach statutowych, działalności edukacyjnej, programach komputerowych, projektach międzynarodowych oraz wydawnictwach.

http://www.nape.pl/ - 30 Cze 2000

Narodowy Spis Powszechny 2002****

Na stronie znajdziesz informacje o Powszechnym Spisie, który odbył się na przełomie maja/czerwca 2002. W serwisie wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia.

http://www.stat.gov.pl/nsp/ - 9 Lip 2002

NewCv.pl - graficzne wzory Curriculum Vitae****

Sklep z graficznymi CV. Napisanie własnego CV nigdy nie było takie proste. Połączyliśmy wyjątkowy wygląd z prostotą zamieszczania informacji. Kup oryginalne CV i bądź oryginalny.

http://newcv.pl/ - 6 Kwi 2011

Nieoficjalna strona miasta Wałbrzycha****

Strona o mieście, ludziach, walorach turystycznych. Zdjęcia, rys historyczny, informacje praktyczne. Zapraszam.

http://www.walbrzych.of.pl/ - 16 Sty 2001

Oficjalny Serwer WWW Prezydenta RP****

Oficjalna witryna Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Znajdziesz tutaj miedzyinnymi podstrony mówiące o Prezydencie, jego siedzibie, kraju, a także wszelkie dane teleadresowe i opis projektu: "Internet w szkołach".

http://www.prezydent.pl/ - 30 Cze 2000

Ogłoszenia o przetargach publicznych - monitorurzedowy.pl****

Ogłoszenia o przetargach i zamówieniach publicznych znajdziesz na oficjalnej witrynie internetowej Monitor Urzędowy. To zamówienia z każdego urzędu w Polsce.

http://www.monitorurzedowy.pl/ - 5 Mar 2014