KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy (1 237)

Urząd Służby Cywilnej****

Misja USC polega na zapewnieniu sprawnego funkcjonowania i zarządzania państwem niezależnie od sytuacji politycznej. Odwiedzając jego witrynę poznacie strukturę organizacyjną, akty prawne dotyczące służby cywilnej, biuletyn. Jest sporo linków do organizacji specjalizujących się w problematyce administracji publicznej, informacje o szkoleniach.

http://www.usc.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Urząd Statystyczny w Lublinie****

Oficjalna strona Urzędu, a w niej: struktura organizacyjna, wybrane dane statystyczne, charakterystyka województwa (statystyczna), dane powiatowe.

http://www.stat.gov.pl/urzedy/lublin/ - 8 Paź 2001

Władza.pl****

Portal teleadresowy. Na jego łamach znajdziesz adresy urzędów państwowych, skarbowych, ambasad, agend rządowych itp.

http://www.wladza.pl/ - 8 Paź 2001

Wnioskownia.pl Wnioski UE****

Wnioski o dofinansowanie z Unii Europejskiej to jedna z najpopularniejszych metod pozyskiwania środków na inwestycje i projekty mające na celu rozwój firmy. Jeśli szukacie ekspertów w tej dziedzinie, nie mogliście trafić lepiej. Wnioskownia to zespół fachowców świadczących kompleksowe usługi doradcze w kwestii starania się o wnioski UE.

http://wnioskownia.pl/ - 25 Wrz 2015

Wszystko dla samorządów lokalnych****

Strona zawiera liczne akty prawne, informacje niezbędne dla samorządowców, odnośniki do wydawnictw specjalistycznych itp.

http://www.wspolnota.org.pl/ - 5 Lip 2000

Abc prawa i internetu***

Prawo dla wszystkich - witryna zawiera kilka działów - prawo (akty prawne, adresy instytucji, wzory umów i komentarze, pytania i odpowiedzi), poradnik biznesmena, informacje jak założyc i prowadzić firmę, ABC internetu, IRC; Studia - porady, ciekawe programy do pobrania...

http://www.eprawo.republika.pl/ - 21 Sty 2003

Administracja Mienia Niezagospodarowanego w Zawierciu***

AMN w Zawierciu zajmuje się zagospodarowniem nieruchomości rolnych na terenie powiatu Myszkowskiego, Częstochowskiego i Zawierciańskiego. Sprzedaż oraz dzierżawa gruntów.

http://amnzawiercie.w.interia.pl/ - 4 Wrz 2003

Archiwum Państwowe w Łodzi***

Strona Archiwum Państwowego w Łodzi.

http://www.archiwum.lodz.pl/ - 23 Wrz 2004

BWI***

Brzeska witryna internetowa - serwis informacyjno, reklamowy. Wiadomości, repertuar kin, ankieta, czat, serwis biznet, szkoły, instytucje. Strona cały czas uzupełniana.

http://bwi.pl/ - 27 Mar 2001

Centralny Inspektorat Standaryzacji***

Strona agendy rządowej, której celem jest zapewnienie wprowadzenia na rynek krajowy towarów rolno-spożywczych z zagranicy. Znajdziesz tu informacje ogólne oraz adres.

http://www.cis-poznan.com.pl/ - 23 Lis 2001