KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy (1 237)

Dokumenty elektroniczne w ZUS***

Serwis umożliwiający przesyłanie dokumentów elektronicznych do ZUS. Dostępna jest strona zawierająca Pomoc.

http://www.dokumenty.zus.pl/ - 14 Lut 2000

Euro-Consulting***

Strona przedstawia najwazniejsze informacje o agencji celnej - Euro-Consulting. Informacje o firmie, agencji, magazynie, usługach, oddziałach i partnerach.

http://www.euro-consulting.pl/ - 17 Cze 2002

EWnioski.pl - prosty sposób na formularze urzędowe***

Szybko i łatwo wypełnisz formularze urzędowe w internecie, bez instalowania dodatkowych programów. Wybierasz wniosek, wypełniasz niezbędne pola, a gdy skończysz, Twoje dane wypełnią formularz PDF, który możesz pobrać, wydrukować i dostarczyć do urzędu. Przekonaj się, jakie to proste!

http://www.ewnioski.pl/ - 30 Lip 2010

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii***

Strona Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii: epidemiologia zjawiska, adresy poradni i ośrodków, telefon zaufania, poradnia internetowa, system certyfikacji i szkoleń...

http://www.narkomania.gov.pl/ - 28 Kwi 2004

KRS SZCZECIN***

Strona poświęcona krajowemu Rejestrowi Sądowemu - oddział Szczecin. Informacje, porady, opłaty, numery kont, adresy i telefony do oddziałów KRS w Polsce.

http://krsszczecin.w.interia.pl/ - 16 Lip 2002

Meteoryt - oprogramowanie CRM dla firm, sklepów internetowych WWW***

Producent oprogramowania CRM. Pobierz i testuj przez 30 dni program do zarządzania relacjami z klientem, w nim rozbudowana baza kontaktowa, faktury, magazyn, przypominanie o imieninach, urodzinach, weryfikacja NIP, REGON

http://meteoryt.pl/ - 16 Sie 2006

Miasto Bodzentyn góry Świętokrzyskie***

Jeżeli ciekawi Państwa życie społeczno-gospodarcze, jak również kulturalne Bodzentyna czy prowadzą tu Państwo działalność gospodarczą, to kierowany przez nas serwis internetowy będzie skarbnicą wiedzy. Witryna została utworzona w celach informacyjnych - mieszczą się na niej najważniejsze wydarzenia dotyczące nie tylko przeszłości naszej miejscowości, ale również spraw aktualnych. Co dokładnie znajdą Państwo na stronie? Przede wszystkim aktualności z życia miasta - wykaz prac i inicjatyw, jak również informacje o przetargach. Dodatkowo publikujemy nowiny z zakresu działalności sportowej oraz kulturalnej, współpracy z organizacjami pozarządowymi, jak również współpracy regionalnej i zagranicznej. Jesteśmy przekonani, iż każdy mieszkaniec odszuka tutaj niezbędne dla siebie informacje. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.bodzentyn.pl/ - 28 Gru 2012

Odlewnicza Izba Gospodarcza w Krakowie***

Odlewnicza Izba Gospodarcza jest jedyną ogólnopolską, samorządową organizacją sektora odlewniczego. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące targów i wystaw, oferty, dane kontaktowe i inne.

http://www.oig.com.pl/ - 8 Kwi 2004

Oficjalna strona Miasta Lubaczowa***

Geografia i historia, galeria zdjęć, informacje dla turystów, urzędy i instytucje, oświata, kultura i sport.

http://www.lubaczow.pl/ - 4 Sie 2000

Państwowa Agencja Atomistyki***

Poza typowymi dla organizacji informacjami o składzie i strukturze, aktualnościami w serwisie, przepisami prawa atomowego na stronie PAA są informacje o wydawnictwach agencji, komunikaty o sytuacji radiacyjnej w kraju. Dla wtajemniczonych wartościowa będzie wizyta w dziale "INIS". Jest też wersja angielska.

http://www.paa.gov.pl/ - 14 Lut 2000