KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy (1 237)

PIORiN WI Poznań***

Informacje o inspekcji, struktura terenowa oraz komunikaty dotyczące zwalczania najważniejszych chorób i szkodników, badania opryskiwaczy, szkoleń, zatrudnienia pracowników i zamównień publicznych (przetargów).

http://www.piorin.gov.pl/poznan/ - 13 Paź 2004

Polska Agencja Rozwoju Turystyki***

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki zawiera informacje o działalności agencji.

http://www.part.com.pl/ - 8 Cze 2000

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji***

Zadaniem PCBC jest nadzorowanie i organizowanie systemu badań i certyfikacji w Polsce oraz organizacja i doskonalenie kadr. Na stronie instytucji opracowanej po polsku, niemiecku i angielsku znajdziecie informacje o badaniach, certyfikacji, informator i harmonogram szkoleń.

http://www.pcbc.gov.pl/ - 14 Lut 2000

POWIAT GIŻYCKI***

Strona samorządu powiatu giżyckiego. Zawiera informacje o pracach samorządu, kompetencjach urzędu Starostwa Powiatowego, informacje o gminach w powiecie giżyckim, oferty sprzedaży, przetargi, itp.

http://www.gizycko.starostwo.gov.pl/ - 27 Lut 2002

Powiat Gryficki***

Na stronie znajdziecie informacje o Starostwie Powiatowym, jednostkach organizacyjnych Powiatu, liście Radnych, komisjach, wydarzeniach, instytucjach, firmach, przetargach...

http://www.gryfice.pl/ - 6 Kwi 2000

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy***

Obszerny serwis poświęcony tematyce prawa i przestępczości. Na stronach serwisu znajdują się informacje o historii i działalności współczesnej prokuratury, akty prawne dotyczące organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, serwis rzecznika prasowego, dane dotyczące przestępczości, porady dla pokrzywdzonych i ofiar przemocy, wzory pism procesowych w sprawach karnych i cywilnych oraz szereg innych informacji.

http://www.prokuratura.walbrzych.pl/ - 17 Cze 2003

Rzecznik Praw Obywatelskich***

Akty prawne będące podstawą działania RPO, sylwetki rzeczników, historia powstania urzędu, dane statystyczne, formy i zakres działalności. Można poznać wydawnictwa biura RPO. Strona opracowana także w wersji angielskiej

http://www.brpo.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Serwis informacyjny Andrzeja Gronckiego poświęcony ZUS***

Aktualne wskaźniki, stawki i opłaty obowiązujące przy rozliczaniu z ZUS.

http://www.andrzej.zus.glt.pl/ - 23 Lip 2003

Starostwo Powiatowe w Bochni***

Oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Bochni. Znajdziesz tu informacje o Starostwie, powiecie, historii i aktualnościach miasta i gminy.

http://www.bochnia.w.pl/ - 23 Paź 2001

Starostwo Powiatowe w Legnicy***

Witryna Starostwa Powiatowego w Legnicy. Na stronie struktura organizacyjna, zadania starostwa, aktualności z powiatu, kalendarz imprez partonackich.

http://www.starostwo.legnica.pl/ - 11 Lut 2005