KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy > celne (24)

Agencja Celna Ancel****

Oferuje państwu kompleksową obsługę celną w obrocie z zagranicą -przygotowanie dokumentów celnych i spedycyjnych SAd,zgłoszenie do obsługi celnej i inne usługi.

http://www.agcel.lodz.pl/ - 27 Lis 2001

Izba Celna w Poznaniu****

Strona zawiera informację celną, stawki, cło, przepisy, dokumenty, ogłoszenia, mapę urzędów i oddziałów, adresy i telefony. Znajdziesz tu też wiadomości o Służbie Celnej, jej strukturze organizacyjnej i strategii.

http://www.poznan.uc.gov.pl/ - 15 Paź 2002

Oddział Celny w Kołbaskowie****

Oddział Celny w Kołbaskowie, Urząd Celny w Szczecinie. Na stronach znajdują się użyteczne informacje i porady dla osób chcących przekroczyć granicę - podróżni, turyści, podmioty trudniące się handlem i spedycją.

http://www.uc-kolbaskowo.psm.pl/ - 12 Kwi 2000

Schroder Polska Sp.z o.o.****

Producent wszywek żakardowych, etykiet papierowych, z priplaku, smyczy, plomb plastikowych i aluminiowych. Sprzedaż jedwabiu naturalnego.

http://www.schroeder.com.pl/ - 21 Gru 2004

Serwis Urzędu Celnego w Lublinie****

Serwis zawiera katalog aktów prawnych dotyczacych zasad obrotu towarowego z zagranicą. Środki taryfowe i pozataryfowe. Aktualne kursy walut, prawo dewizowe, prawo celne Unii Europejskiej, ciekawostki celne. Znajdziesz również dane teleadresowe Urzędu Celnego w Lublinie oraz podległych Oddziałów Celnych.

http://www.clo.lublin.pl/ - 17 Lut 2004

Skład Celny****

Strona prezentująca kolejowy skład celny. Znajdziesz tu informacje o zakresie świadczonych usług i sprzęcie jakim skład dysponuje. Ponadto zamieszczono tu dane teleadresowe.

http://www.cargosped.gda.pl/ - 27 Lut 2002

Transteam****

Witryna firmy zajmującej sie transportem, spedycją i prowadzeniem agencji celnej. Na stronach informacje o firmie, zleceniach, agencji celnej, ofercie, kontakt...

http://www.transteam.com.pl/ - 26 Wrz 2001

VIABALTIC - całodobowa obsługa celna****

Strona internetowa agencji VIABALTIC zapewniającej całodobową obsługę celną. W ofercie m.in. odprawa, weryfikacja i przygotowanie dokumentów, porady celno-prawne. Szczegóły dostępne na stronie.

http://viabaltic.com.pl/ - 1 Mar 2018

Agencja Celna Banach***

Strona zawiera ofertę usług świadczonych przez agencję celną. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej działalności oraz dane teleadresowe.

http://www.banach.bory.pl/ - 30 Sie 2002

Agencja Celna BOSTOR S.C.***

Strona agencji zajmującej się międzynarodową spedycją lotniczą i drogową oraz odprawami celnymi. Znajdziesz tu szczegóły oferty i opinie klientów.

http://www.bostor.epox.pl/ - 7 Sty 2003