KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy > ministerstwa (21)

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Ministerstwo Finansów RP*****

W tym serwisie można znaleźć absolutnie wszystko, co związane jest z polską gospodarką i jej reformami, strukturę i personel ministerstwa, akty prawne resortu. Opracowano go w polskiej i angielskiej wersji językowej. Dostępne jest również archiwum

http://www.mofnet.gov.pl/ - 17 Maj 2000

Ministerstwo Spraw Zagranicznych*****

Tak powinna wyglądać profesjonalnie zrobiona strona ministerstwa. Dwie wersje językowe, odpowiednia grafika. Poza tym kopalnia informacji o integracji z Unią Europejską, polityce zagranicznej Polski, strukturze resortu. Jeśli chcecie wiedzieć co piszą o nas inni odwiedźcie sekcję "Przegląd Mediów Światowych", gdzie w ministerialnym biuletynie znajdziecie teksty z różnych publikacji zagranicznych. Warto, zwłaszcza przed wyjazdem zagranicznym, zajrzeć do "Informacji Konsularnych". Jest tu spis placówek i instytutów polskich za granicą

http://www.msz.gov.pl/ - 21 Sty 2000

ABC prawa - prawo dla każdego****

Witryna zawiera kilka działów- prawo (akty prawne, kodeksy, adresy instytucji), informacje jak założyc i prowadzić firmę, wskazówki dla studentów, obywatela, prawa dziecka, dział praca, abc internetu. Zapraszamy!

http://www.prawo.waw.pl/ - 24 Wrz 2007

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego****

Strona Biura Obsługi Transportu Międzynarodowego Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej. Informacje, komunikaty, licencje, akty prawne i inne wiadomości.

http://solaris.botm.gov.pl/ - 9 Paź 2001

Fiskus****

Na stronie znajdują się wszelkie informacje na temat podatków. Także tutaj znajdziesz linki, dzięki którym możesz wejść na stronę Ministerstwa Finansów, MSWiA, ZUS czy Sejmu.

http://www.fiskus.com.pl/ - 1 Wrz 2001

Jerzy Buzek****

Serwis informacyjny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Znajdują się tu wszelkie informacje o polskim rządzie, jego działalności i historii.

http://www.premier.gov.pl/ - 4 Wrz 2001

KANCELARIA KOMORNICZA kancelaria****

Funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku sprawuje Maciej Kaczmarzyk. Zasięg działania kancelarii obejmuje powiaty: kluczborski, namysłowski oraz oleski i gminę Murów. Komornik sądowy otrzymuje należycie wypełnione przez klientów wnioski egzekucyjne oraz wykonuje czynności polecone przez osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Zajmuje się adaptacją orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia, również pieniężne, jak i niepieniężne, doręczaniem pism, zawiadomień i obwieszczeń sądowych za potwierdzeniem odbioru, jak i przyrządzeniem raportów ze stanu faktycznego, jeszcze przed wszczęciem postępowania. Ponadto sprawuje nadzór na dobrowolnymi licytacjami publicznymi na wcześniejszy, wyraźny wniosek organizatora licytacji. Pełna informacja o prowadzonych aukcjach i wzory wniosków egzekucyjnych do pobrania na stronie internetowej.

http://komornik-kluczbork.pl/ - 1 Cze 2013

Ministerstwo Finansów RP****

Witryna Ministerstwa - zawiera bieżące informacje na temat działalności: biuro prasowe, budżet, finanse samorządowe, dług publiczny, listy emisyjne, podatki, ogłoszenia, publikacje. Strona także w języku angielskim.

http://www.mf.gov.pl/ - 16 Sie 2001

Ministerstwo Finansów RP.****

Strona Ministerstwa Finansów RP. Możesz tu znaleźć informacje o finansach naszego kraju, wysokości stopy procentowej, budżecie Ministerstwa oraz forum na łamach którego możesz się wypowiedzieć w sprawie budżetu.

http://www.mofnet.gov.pl/start/index.shtml/ - 23 Sie 2001