KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy > pracy (31)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie*****

Informacje dla bezrobotnych i pracodawców o usługach i pomocy oferowanej przez urząd w zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego, szkolenia i tworzenia nowych miejsc pracy. Prace interwencyjne, roboty publiczne, staże i programy specjalne.

http://www.mup.lublin.pl/ - 19 Kwi 2004

Praca*****

Przeglądaj listę ofert pracy. Użyj wyszukiwarki lub Przeglądarki ofert w znalezieniu odpowiednich możliwości zatrudnienia się w Twojej okolicy.

http://praca.monsterpolska.pl/ - 5 Sie 2011

System Urzędów Pracy*****

System Urzędów Pracy. Na stronach - oprócz informacji statystycznych m.in. o stopie bezrobocia - znajduje się Krajowa Baza Ofert Pracy. Umożliwia ona przeszukiwanie ofert z całej Polski wg zadanych kryteriów.

http://www.up.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy****

Struktura i funkcje urzędu. Informacje o różnych formach działalności urzędu na rynku pracy (m.in. praca za granicą). Zestawienia statystyczne dotyczące rynku pracy. Uregulowania prawne z zakresu rynku pracy. Katalog Instytucji Szkolących Dorosłych.

http://www.umwd.pl/wup/ - 27 Lis 2001

Dotacje Urząd Pracy****

Dzięki naszej stronie sprawdzisz wybrany Urząd Pracy i uzyskasz informację na temat tego, czy są w nim dostępne dotacje dla bezrobotnych. Dostarczamy aktualne wiadomości dotyczące dotacji dla bezrobotnych w Urzędach Pracy. To Urząd Pracy przyznaje dotacje na otworzenie firmy, a dzięki nam dowiesz się czy możesz ją pozyskać.

http://dotacjeurzadpracy.pl/ - 17 Kwi 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach****

Internetowy serwis Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach. Serwis zawiera aktualne oferty pracy z powiatu chojnickiego, dane statystyczne, przepisy i porady dla osób bezrobotnych.

http://pup.chojnice.info.pl/ - 23 Paź 2001

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni****

Na stronach wiele informacji dla bezrobotnych: zasiłki, szkolenia, dla pracodawców: prace interwencyjne, publiczne, absolwenci.

http://www.pup.gdynia.pl/ - 27 Lis 2001

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu Zdroju****

Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu Zdroju.

http://pupjastrzebie.com/ - 3 Mar 2005

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach****

Oficjalna strona Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach. Informacje o urzędzie, godziny pracy, ogłoszenia, przetargi, świadczenia, dane statystyczne, pośrednictwo pracy, oferty pracy, aktywne formy.

http://www.pup.pulawy.pl/ - 18 Paź 2001

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi****

Na stronie znaleźć można informacje o urzędzie, rynek pracy, informacje statystyczne.

http://www.pup.tuchola.pl/ - 31 Sie 2001