KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy > rejonowe (19)

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin*****

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat Dyrekcji i Rejonowych Urzędów Pocztowych, a także wszelkich świadczonych usług.

http://www.poczta.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

System Urzędów Pracy*****

System Urzędów Pracy. Na stronach - oprócz informacji statystycznych m.in. o stopie bezrobocia - znajduje się Krajowa Baza Ofert Pracy. Umożliwia ona przeszukiwanie ofert z całej Polski wg zadanych kryteriów.

http://www.up.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu****

Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu. Na stronach dostępne są wiadomości o usługach w ruchu krajowym i zagranicznym, poczcie kurierskiej, a także cenach.

http://www.poczta.poznan.pl/ - 14 Lut 2000

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Przemysław Wojnowski****

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie, właściwy do obszaru miast Będzin, Czeladź i Wojkowice oraz gmin Psary i Bobrowniki. Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Przemysława Wojnowskiego prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całej Polski. W celu umówienia się na konsultację proszę o kontakt telefoniczny: 32 307 43 33 lub e-mailowy: bedzin.wojnowski@komornik.pl. NIP firmy to: 6262833342, a REGON: 365 925 620. Zapraszamy na ul. Rynek 2/8 w Czeladzi. Komornik pracuje w następujących godzinach: poniedziałek: 8.00-17.00 i wtorek – czwartek: 8.00-15.00. Komornik ma obowiązek w terminie 4 dni przekazać wierzycielowi wyegzekwowane należności. Usługi: sporządzanie protokołów stanów faktycznych przed wszczęciem postępowania sądowego; zabezpieczanie spadków i sporządzanie inwentarza po spadkobiercy; wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach dotyczących roszczeń pieniężnych oraz niepieniężnych, a także sprawach o zabezpieczenie roszczeń i inne.

http://komornik-wojnowski.pl/ - 3 Cze 2017

Komornik Sądu Rejonowego Rewiru V****

Strona Komornika Sądowego Rewiru 5 - znajdziesz tu informacjie dotyczące licytacji ruchomości, nieruchomości oraz informacje ogólne.

http://www.komornik5.szczecin.pl/ - 26 Cze 2000

Łabiszyn - Urząd Gminy****

Położenie, gospodarka, co warto zobaczyć w Łabiszynie, urzędy i instytucje, ochrona zdrowia, oświata, lasy.

http://www.gminy.cps.pl/labiszyn/ - 22 Sie 2001

Prokuratura Apelacyjna w Krakowie****

Strona zwiera informacje dot. powołania jednostki przez Ministra Sprawiedliwości, struktury organizacyjnej oraz zasady funkcjonowania . Ponadto na stronie dostępne są oświadczenia rzecznika prasowego oraz aktualności dot. jednostki.

http://www.prokuratura-apelacyjna.pl/ - 21 Lip 2004

SLD - Zielona Góra****

Witryna lokalnej struktury politycznej Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na stronach znajdziesz informacje o partii, jej kandydatach do Sejmu i Senatu oraz tezy programowe i dane kontaktowe.

http://www.sld.zgora.pl/ - 28 Wrz 2001

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego****

Witryna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Na stronach znajdują się informacje dotyczące sejmiku i zarządu województwa, Urzędu Marszałkowskiego, gmin i powiatów.

http://www.umwo.opole.pl/ - 17 Lut 2005

Geodezyjna Izba Gospodarcza***

Strony poświęcone działalności Izby gospodarczej. Są tu istotne informacje o ppracy izby, jej członkach i ofercie kierowanej na zewnątrz. Także liczne akty prawne z zakresu działalności izby.

http://www.gig.org.pl/ - 2 Wrz 2001

Informacje dodatkowe