KATALOG POLSKI > PRAWO I ADMINISTRACJA > Urzędy > wojewódzkie i powiatowe (144)

Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie*****

Na stronie aktualności, archiwum, informacje ogólne.

http://www.mig.ciechanow.pl/ - 8 Mar 2000

Oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Oleśnicy*****

Strona zawiera informacje o radzie i zarządzie Powiatu Oleśnickiego. Zawiera także informacje dotyczące poszczególnych gmin. Znajdują się tu druki i formularze potrzebne przy załatwianiu spraw indywidualnych w Starostwie Powiatowym w Oleśnicy.

http://www.powiat-olesnicki.pl/ - 7 Mar 2001

Pomorski Urząd Wojewódzki*****

Witryna Wydziału Obsługi Spraw Zagranicznych i Integracji Europejskiej. Opis wydziału, jego zadania w strukturach Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego,

http://www.uw.gda.pl/ - 24 Lis 2000

Powiat Lubiński*****

Strona o tematyce samorządowej poświęcona Powiatowi Lubińskiemu. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje, także te demograficzne oraz pełen wykaz lubińskich stowarzyszeń.

http://www.powiat-lubin.pl/ - 4 Lip 2001

Powiat Strzelecki*****

Serwis informacyjny powiatu strzeleckiego i gminy. Zamieszczono tu aktualności, informacje o atrakcjach, oferty turystyczne i inwestycyjne.

http://www.powiatstrzelecki.pl/ - 14 Kwi 2000

Serwer Wojewody Mazowieckiego*****

Serwer województwa mazowieckiego, zawierający na bieżąco aktualizowane informacje i nie tylko.

http://www.mazowsze.uw.gov.pl/ - 8 Lut 2005

Serwis geodezyjno - kartograficzny*****

Aktualne informacje z dziedziny geodezji i kartografii, informacje prawne, serwisy informacji geograficznej, turystyka na Mazowszu, usługi kserograficzne, plotowanie, skanowanie, digitalizacja, sprzedaż map topograficznych dla województwa mazowieckiego.

http://www.wodgik.com.pl/ - 7 Lut 2005

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy*****

Charakterystyka powiatu, struktura administracyjna, statystyki, potencjał gospodarczy, turystyczny oraz społeczny, opis gmin powiatu, oferty inwestycyjne i aktualności z regionu

http://www.powiat.bydgoski.pl/ - 8 Sty 2001

Szczeciński Serwis Samorządowy*****

Oficjalny serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Szczecinie. Można tu znaleźć informacje skierowane do mieszkańców, turystów i inwestorów. Aktualizowany na bieżąco.

http://www.um.szczecin.pl/ - 9 Lut 2005

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego*****

Strona oficjalna Urzędu Marszałkowskiego zawiera m.in. informacje: ogólne dotyczące województwa mazowieckiego, samorządu i urzędu marszałkowskiego. Ponadto znajdują się na stronie informacje gospodarcze dotyczące: transportu, komunikacji, przemysłu, rolnictwa i rynku pracy, a także poświęcone oświacie i ochronie środowiska. Wykaz ważniejszych zabytków i obiektów turystycznych a także dział ofert inwestycyjnych gmin i przedsiębiorstw.

http://www.mazovia.pl/ - 12 Wrz 2001