KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 194)

AKADEMIA Klub Muzyczny, Dyskoteka, Restauracja, Koncerty****

Oficjalna strona jednego z klubów i dyskotek w Polsce - Akademia. Program imprez, koncertów, galeria.

http://www.akademiaklub.pl/ - 15 Paź 2001

Aktivist: Strona domowa****

Portal na ktorym zawarte są informacje na temat imprez, wystaw, widowisk, kawiarni i restauracji warszawskich.

http://warszawa.aktivist.pl/ - 4 Paź 2001

Aktualności ze świata muzyki poważnej****

Świat muzyki poważnej na wyciągnięcie ręki. Nowości płytowe, zapowiedzi i recenzje. Koncerty, muzycy, artyści, wydarzenia i festiwale to wszystko w najlepszym serwisie o muzyce klasycznej, newsy-muzyczne.pl.

http://newsy-muzyczne.pl/ - 28 Wrz 2013

Aktywny wypoczynek w Beskidach****

Perfekcyjny organizator aktywnego wypoczynku: kuligi, paintball, rodeo, quady, skutery, konkurencje linowe, łuki, kusza, wiatrówka, itp zabawy integracyjne

http://www.konfer.com.pl/ - 8 Gru 2003

Ale heca! Centrum twórczej zabawy. Niezwykłe imprezy i atrakcje dla dzieci****

Ale Heca to profesjonalna organizacja imprez dla dzieci od małych przyjęć urodzinowych po duże imprezy plenerowe. W ofercie posiadamy atrakcje dla dzieci na różne okazje: Dzień Dziecka, Mikołajki, Wielkanoc, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do współpracy!

http://www.aleheca.com.pl/ - 5 Kwi 2011

ALIBI - popularny baton czekoladowy.****

Interesująca i ciekawie wykonana strona. Konkursy, informacje i prezentacje.

http://www.alibi.pl/ - 6 Sie 2001

ALMAR Biuro Turystyki Szklarska Poręba - Wycieczki do Pragi, Drezna****

Biuro Podróży w Szklarskiej Porębie oferuje jednodniowe wycieczki ze Szklarskiej Poręby do Pragi, Skalnego Miasta (Kamiennego Miasta), Drezna i w Karkonosze. Dodatkową usługą turystyczną jest wynajem autokaru.

http://btalmar.pl/ - 8 Cze 2017

Alter Trio | Pokazy Akrobatyczne****

Alter Trio to grupa artystów wykonująca niesamowite i unikatowe pokazy akrobatyczne, oparte na zaufaniu, sile i koncentracji. W trakcie pokazu staramy się zachwycić niekiedy wręcz niewyobrażalnymi dla widza piramidami oraz skokami połączonymi między sobą choreografią przy akompaniamencie specjalnie dobranej muzyki.

http://www.altertrio.com/ - 10 Lis 2015

A.M. Events - imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne.****

A.M. Events to firma kompleksowo organizująca imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy i imprezy motywacyjne dla firm. Bogate doświadczenie firmy pozwala zorganizować wyjazd lub impreze integracyjną, motywacyjną która wzmocni i zintegruje firmowy zespół oraz pozostawi niezapomniane wrażenia przywiązując pracownika do firmy. Imprezy i wyjazdy integracyjne cieszą się dużym uznaniem wśród firm które skorzystały z tej usługi. Wyjazdy motywacyjne przynoszą wymierne korzyści dla firmy (w tym finansowe). W ofercie agencji eventowej A.M Events znajdują się również: organizacja konferencji i szkoleń, organizacja i obsługa imprez dla firm (firmowych), pikniki firmowe, imprezy tematyczne. Agencja działa na terenie Warszawy oraz w całej Polsce.

http://www.amevents.pl/ - 13 Sie 2012

Andrzej Marzec Concerts****

Każdy szanujący się fan muzyki zna Andrzeja Marca. Dzięki niemu zawitało do Polski dziesiątki gwiazd największego formatu. Witryna firmy, której szefuje zawiera podstawowe informacje o niej, sekcję poświęconą muzyce dance (m.in. artyści, koncerty, linki), opisy kilku koncertów, listę artystów, których przedstawicielem jest AMC.

http://www.amc.pl/ - 25 Lut 2000