KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 199)

Loveparade 2001Service*****

Strona zawiera wszystkie najnowsze wiadomości z Loveparade 2001 i wcześniejszych. Galeria zdjęć, download, historia i wiele innych. Uaktualniana codziennie.

http://republika.pl/loveparade2001/ - 11 Lut 2002

Łódź Aktivist*****

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez, miasto nocą, kawiarnie, puby, kluby, restauracje.

http://lodz.aktivist.pl/ - 2 Paź 2001

Mapa Urody*****

Znajdź najbliższy lub najtańszy salon urody w Warszawie. Interaktywna mapa Warszawy oraz portal informacyjny w całości poświęcone branży usługowej związanej z kosmetyką, urodą, modą i kreowaniem wizerunku.

http://mapaurody.pl/ - 15 Kwi 2004

Marbo - fajerwerki, pirotechnika, pokazy ogni sztucznych*****

Firma Marbo od 1993 roku zajmuje się sprzedażą sztucznych ogni. W ofercie fajerwerki na wszystkie okazje. Można tu znaleźć szeroką gamę artykułów począwszy od fontann tortowych po ogromne zestawy pirotechniczne. Firma oferuje również profesjonalną konsultację oraz organizuje pokazy sztucznych ogni. Oferta sprzedaży jest całoroczna, a przy każdym zakupie szkolenie instruktażowe oraz bezpieczeństwa.

http://www.marbo-fajerwerki.pl/ - 3 Sie 2010

MegaCamp - Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny - Festiwal Szans i Relaksu*****

Festiwal Szans i Relaksu. Pierwszy Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny dla przyszłych studentów, niezależnie od uczelni i kierunku studiów.

http://www.megacamp.pl/ - 4 Cze 2004

Międzyzdroje on-line*****

Mini-portal regionalny poświęcony Międzyzdrojom. Znajdziesz tutaj mnóstwo ofert urlopowych, katalog wydarzeń nadchodzących i minionych. Możesz też sprawdzić jaka jest obecnie pogoda na plaży i poznać innych miłośników tego kurortu.

http://www.miedzyzdroje.net.pl/ - 9 Lip 2001

Miss Polonii Szwedzkiej*****

Na stronie można znaleść szczegółowe informacje na temat tegorocznych, a także zeszłorocznych, wyborów Miss Polonii Szwedzkiej, opisy i zdjęcia kandydatek oraz reportaże i wywiady. Można również wziąć udział w organizowanych przez PoloniaInfo wyborach MISS INTERNETU Polonii Szwedzkiej.

http://miss.poloniainfo.se/ - 30 Lis 2001

MUSIC SHOW - organizacja nagłaśnianie imprez*****

MUSIC SHOW - organizacja, nagłaśnianie imprez Łowicz, obsługa muzyczna, oprawa muzyczna, impreza firmowa

http://www.music-show.pl/ - 28 Mar 2007

Muzyka*****

Blog internetowy poruszający tematy: muzyki, koncertów, artystów oraz wydarzeń muzycznych. Tylko u nas znajdziesz bardzo krótkie i ciekawe newsy na interesujące Cię muzyczne tematy.

http://www.ulubionamuzyka.pl/ - 4 Wrz 2013

Muzyka klasyczna*****

Jest to blog internetowy poświęcony muzyce klasycznej. Składa się z trzech kategorii: muzyka, artyści, wydarzenia. Każdy koneser muzyki odnajdzie na nim coś interesującego dla siebie.

http://www.klasycznamuzyka.pl/ - 4 Wrz 2013

Informacje dodatkowe