KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 194)

Muzykateatr.pl *****

Poznaj najnowsze doniesienia ze świata kultury razem ze stroną muzykateatr.pl. W serwisie znajdziesz aktualne wydarzenia muzyczne i teatralne oraz informacje o działaniach artystycznych w różnych instytucjach kulturalnych, które chcą przyciągnąć także uwagę ludzi młodych. Czytaj o Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Przemyślu, interesującego musicalu Mistrz i Małgorzata, Koncercie Urodzinowym Fryderyka Chopina, wystawie polskiej sztuki współczesnej w Berlinie czy ciekawej adaptacji teatralnej Skazany na bluesa.

http://muzykateatr.pl/ - 26 Wrz 2016

Neo Events*****

Strona firmy zajmującej się organizacją różnego rodzaju imprez dla firm.

http://www.neoevents.pl/ - 20 Gru 2007

Newsy muzyczne*****

Blog internetowy z wiadomościami muzycznymi, przedstawionymi w klarowny sposób. Nowości oraz ciekawostki ze świata muzyki i kultury, które będą bardzo pomocne dla każdego wielbiciela sztuki.

http://www.muzyczneinfo.pl/ - 4 Wrz 2013

Oficjalna strona Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu*****

Historia, repertuar Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego, Kaliskie Spotkania Teatralne, aktorzy, warsztaty teatralne.

http://www.teatr.kalisz.pl/ - 3 Kwi 2002

Organizacja imprez firmowych, konferencji, pikniki firmowe Warszawa - NUMBER 1 event*****

NUMBER 1 Event Warszawa to kompleksowa i profesjonalna organizacja imprez firmowych, konferencji, pikników firmowych i wielu innych imprez. Oferujemy fachowe doradztwo, pomoc i atrakcyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i szczegółowego zapoznania się z ofertą.

http://www.number1event.pl/ - 11 Sie 2011

Piknik Country Mragowo 2004*****

Oficjalny serwis XXIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Country "Mrągowo 2004". Program, aktualności, wydarzenia, bilety.

http://www.piknikmragowo.pl/ - 17 Cze 2004

Pogodzinach*****

Witryna stanowi źródło wiadomości,gdzie można odpocząć po godzinach. Zestaw ofert kawiarni,pubów,restauracji, "jedzenia na telefon" i dyskotek w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Trójmieście. Serwis jeat stopniowo rozbudowywany o kolejne miasta Polski.

http://www.pogodzinach.pl/ - 8 Lip 2001

Polecanemuzyczne*****

W serwisie polecanemuzyczne.pl znajdziesz teksty i artykuły z zakresu kultury, muzyki oraz sztuki. Dowiesz się o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i muzycznych, a także poznasz historię niezwykłych instytucji artystycznych. Z nami, nie opuścisz żadnej interesujące wystawy, ani nie ominą Cię informacje o konkursach organizowanych dla młodych twórców i artystów. Strona polecanemuzyczne.pl to także najnowsze doniesienia o wybitnych jednostkach, które na stałe wpisały się w rozwój kultury i sztuki.

http://polecanemuzyczne.pl/ - 19 Wrz 2016

Polonia.dk - portal Polonii duńskiej*****

Jesteś Polakiem w Danii lub interesujesz się życiem Polonii duńskiej? Tutaj znajdziesz informacje, ogłoszenia, ciekawe adresy, kalendarz imprez. Wypowiesz się na chacie, forum dyskusyjnym.

http://www.polonia.dk/ - 16 Paź 2001

Polski Owczarek Nizinny - hodowla z Czańca*****

Strona w całości poświęcona Polskm Owczarkom Nizinnym: zdjęcia, informacje o szczeniakach, lista championów ...

http://www.dziech.pnet.pl/ - 8 Sie 2000