KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 194)

Promenada Country Club*****

Promenada Country Club to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Warszawy na prawym brzegu Wisły. Znajdziecie tu wspaniałą kuchnię polską i światową, piękną przyrodę. Doświadczony i miły personel spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych gości.

http://www.promcountryclub.pl/ - 4 Sty 2007

Promenada Country Club*****

Promenada Country Club to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Warszawy na prawym brzegu Wisły. Znajdziecie tu wspaniałą kuchnię polską i światową, piękną przyrodę. Doświadczony i miły personel spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych gości.

http://www.promcountryclub.pl/ - 4 Sty 2007

Rawa Blues*****

Oficjalny serwis internetowy jednego z największych Festiwali Bluesowych w Europie - Największe Gwiazdy Światowego i Polskiego Bluesa - zdjęcia, opisy, filmy, utwory mp3, konkursy.

http://www.rawablues.com/ - 28 Wrz 2001

Regionalny Serwis Informacyjny www.nowysacz.info - Nowy Sącz*****

Nowy Sącz, informacje, repertuar kin, imprezy w Nowym Sączu, Kultura, kalendarium imprez. Najlepsze zródło informacji o mieście. Konkursy, humor, Młody Sącz, Dziń w obiektywie, Serwisy Sportowe. Transmisja meczu Sandecji Nowy Sącz - tylko w portalu www.nowysacz.info

http://www.nowysacz.info/ - 9 Paź 2006

Rio Bravo. Nowa Przygoda. Westernowa Strzelnica Pneumatyczna*****

Westernowa strzelnica pneumatyczna. Rekreacyjne strzelanie w stylu Dzikiego Zachodu - dla dużych i małych. Fort Rio Bravo - strzelnica wyjazdowa. Osiem stanowisk strzeleckich, rewolwery Smith&Wesson i repliki słynnego Winchestera * Tarcze do pojedynków strzeleckich, ruchome cele, tarcze sylwetkowe * Dla dzieci bezpieczny ogródek strzelecki * Tuż obok gościnny barek * W każdy weekend zawody z nagrodami .

http://www.riobravo.pl/ - 22 Maj 2006

Sklep żonglerski- yoyo, bańki mydlane*****

Największy sklep żonglerski w Polsce należący do firmy HAPPY END Production Sp. z o.o. W ofercie można znaleźć produkty zarówno lokalne jak i importowane z różnych krajów świata, m.in. z Czech, Francji, Izraela, Niemiec, Szwajcarii, USA i Wielkiej Brytanii. Żonglerka.pl współpracuje przy organizacji wielu festiwali w Polsce, oraz patronuje przeróżnym wydarzeniom poświęconym tematyce cyrkowej.

http://www.zonglerka.pl/ - 25 Lis 2010

Sound-on.pl*****

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubi słuchać muzyki - dla osób, które nie tylko słuchają, ale także interesują się muzyką, chcą dowiedzieć się więcej o świecie muzyki, polecamy wizytę na portalu internetowym Sound-On. Bardzo dużym atutem tego portalu jest to, że jest skierowany do miłośników praktycznie każdego rodzaju muzyki - czyli piszemy o muzyce popularnej, rozrywkowej, będącej aktualnie na topie, ale także muzyce klasycznej. U nas każdy meloman znajdzie bardzo wiele ciekawych informacji o muzyce.

http://www.sound-on.pl/ - 19 Wrz 2016

Strona Wydawnictwa MURATOR*****

Witryna wydawnictwa zawiera informacje o wszysttkich wydawanych czasopismach, informatorach, projektach i książkach, Budowlany Serwis Informacyjny, konkursy oraz dane o targach budowlanych 2000.

http://www.murator.com.pl/ - 14 Mar 2000

Studenckie Dni Kultury- Kozienalia 2004*****

Kozienalia 2004 to przedsięwzięcie łączące wszystkie środowska akademickie Lublina. Podczas dzisięciodniowego programu zaprezentowany zostanie dorobek kulturalny naukowy i osiągnięcia sportowe studentów. Przewdziane są również koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

http://www.kozienalia.lublin.pl/ - 17 Maj 2004

Świdnicki Ośrodek Kultury*****

Bardzo dobry serwis ŚOK zawierający mnóstwo aktualnych informacji o imprezach i innych formach działalności - galeria fotograficzna, galeria sztuki, kino, teatr, zespoły artystyczne. Jest sporo ciekawych linków.

http://www.sok.com.pl/ - 15 Lut 2000