KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 194)

Teatry w Internecie*****

Znakomity serwis dla wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć o najnowszych wydarzeniach teatralnych w kraju i na świecie. Zamieszczono tu sylwetki gwiazd teatru, wywiady, przegląd prasy, informacje o festiwalach i premierach, linki do stron polskich i zagranicznych. Jest też wyszukiwarka pozwalająca odnaleźć witryny teatrów w całej Polsce.

http://www.teatry.art.pl/ - 26 Kwi 2002

Volt.pl*****

Serwis internetowy poświęcony imprezom, atrakcjom i napojowi energetycznemu VOLT.Na stronach także laboratorium, voltomierz i inne atrakcje.

http://www.volt.pl/ - 3 Sie 2001

Wydarzenia muzyczne*****

Najnowsze informacje ze świata muzyki. Opis festiwali, koncertów oraz innych wydarzeń muzycznych. Nowości ze świata muzyki, które na pewno zafascynują każdego muzycznego pasjonata.

http://www.swiat-muzyki.com.pl/ - 4 Wrz 2013

Wydarzeniamuzyczne.pl*****

Dzięki stronie wydarzeniamuzyczne.pl już nigdy nie ominą Cię najpopularniejsze wydarzenia muzyczne w całym kraju oraz za granicą. Czytaj o aktualnych i przyszłych koncertach znanych i cenionych artystów, dowiedz się o konkursach dla młodych twórców różnych gatunków muzycznych oraz zainteresuj się wydarzeniami i nowościami ze świata muzyki. Dowiedz się także, co ciekawego przygotowały instytucje artystyczne w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, jak teatry muzyczne czy filharmonie i czytaj najnowsze recenzje.

http://wydarzeniamuzyczne.pl/ - 19 Wrz 2016

Yach Film Festival.*****

Strona znanego polskiego festiwalu wideoklipów Yach Film. Na łamach strony zapoznasz się z regulaminem, programem festiwalu, zgłoszonymi klipami oraz poznasz laureatów.

http://www.yach.art.pl/ - 21 Sie 2001

Yourope- twoja wiedza o Unii Europejskiej, AIESEC SGH*****

Strona projektu YOUROPE stworzonego na potrzeby studentów chcących dowiedzieć się jak zaistnieć na unijnym rynku pracy, jak założyć własną firmę w UE i jak zdobyć na to fundusze unijne.

http://www.yourope.pl/ - 30 Mar 2004

Zamek Królewski w Warszawie*****

Informacje o stałych i czasowych ekspozycjach, koncertach, projekcjach filmowych, lekcjach i warsztatach muzealnych. Dostępna jest wersja angielska.

http://www.zamek-krolewski.art.pl/ - 15 Lut 2000

Zespół na wesele spoko*****

Już dziś postaw na dobry zespół weselny, to podstawa każdej udanej imprezy. Jeśli potrzebny ci zespół na wesele, który rozkręci przyjęcie i porwie do tańca lub profesjonalny zespół na imprezę firmową, wykonujący ambitny repertuar muzyczny, nie szukaj dalej zespół Spoko to gwarancja udanej zabawy.

http://www.zespolspoko.pl/ - 2 Lis 2010

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej - on line!*****

Największy harcerski serwis w internecie. Znajdują się tutaj informacje przydatne dla każdego harcerza: organizowane inprezy, śpiewnik, statut związku i wiele innych wiadomości.

http://www.zhr.pl/ - 20 Kwi 2000

>>> ... A U NAS BAWIĄ SIĘ LUDZIE <<<****

órniczy Dom Kultury OSKARD to o ośrodek kulturalny z ogromnymi tradycjami. Dzieki Gdk Oskard do Konina regularnie przybywa muzyka taka jak jazz i szanty... Ponadto kino i kawiarnia.

http://www.oskard.konin.pl/ - 31 Sty 2001