KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 194)

2300 - CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI****

Strona w całości poświęcona spektaklowi 2300 - człowiek człowiekowi. Na stronie znajduje się historia grupy odgrywającej tę sztukę jak i muzyka i zdjęcia z przedstawienia.

http://www.vlo.torun.pl/2300/ - 17 Gru 2001

31 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich****

Witryna Festiwalu zorganizowanego w dniach 21-29 sierpnia 1999 roku w Zakopanem. Na stronie informacja o zespołach, festiwalu i wszystkim, co jest z nim związane.

http://www.zakopane.pl/festiwal/31/ - 17 Wrz 2001

45 Krakowskie Zaduszki Jazzowe****

Strona festiwalu jazzowego, który odbył się w dniach 1-6 listopada 2000 r. Informacje na temat programu, lista imprez towarzyszących i punktów sprzedaży biletów.

http://www.zaduszki.hoga.pl/ - 27 Wrz 2001

AC Fashion & Promotion - Agencja Promocji i Reklamy****

Firma świadczy pełen zakres usług promocyjno-reklamowych począwszy od przygotowań wstępnych poprzez realizację, aż do zakończenia akcji: organizacja pokazów mody, bankiety, imprezy okolicznościowe, targi i jarmarki, koncerty, konkursy piękności. Organizowala m.in.: Miss Polonia 2002 region Środkowopomorski, wybory Miss Bikini Ustka 2002, TREND VISION 2003-pokazy fryzjerskie dla firmy WELLA, ŚWIĘTO RYBY - Impreza promocyjna, CAŁA NAPRZÓD- impreza morska, BIKINI FASHION SHOW Ustka 2003, AS BEZPIECZNIEJ JAZDY.

http://www.ac-fashion.com/ - 5 Lut 2004

Active and Eco****

Portal opisujący nowości i wydarzenia ze świata sportu, designu, architektury, turystyki i ekologi.

http://activeandeco.com/ - 11 Lut 2015

After Work****

Witryna informująca o lokalach na terenie Mazowsza. Na stronie można znaleźć menu, ceny, a także informacje o rodzaju muzyki granej w danym miejscu.

http://it3.pl/afterwork/ - 19 Gru 2001

Afternun - imprezy i wydarzenia w Krakowie, Poznaniu, Łodzi****

Afternun - portal informujący o wydarzeniach, koncertach i imprezach odbywających w różnych miastach: Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Lublinie, Katowicach.

http://afternun.pl/ - 2 Lis 2017

Agata Werner****

Wokalistka z Łodzi wykonująca popowo-taneczną muzykę. Na stronie wiele zdjęć, mp3, teledysk, opinie i relacje z koncertów.

http://agatawerner.republika.pl/ - 14 Kwi 2004

Agencja - MIKA ART****

MIKA ART to organizator i współorganizator imprez. Celem firmy jest produkcja i organizacja imprez. Mogą to być imprezy samodzielne lub mogą być częścią składową większych uroczystości.

http://www.mika.art.pl/ - 9 Paź 2003

Agencja Artystyczna, imprezy integracyjne, festyny miejski i okolicznościowe.****

Agencja Artystyczna Odysey One zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm, festynów miejskich i okolicznościowych. Posiadamy rozbudowaną bazę lokalową, nowoczesne zaplecze techniczne, bogatą ofertę i doświadczenie. Zajmujemy się także kompleksową i towarzyszącą organizacją i prowadzeniem imprez tematycznych i okolicznościowych. Ogannizujemy szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy, dni miast, promocje, historyczną oprawę imprez, kabaret, markety.

http://www.odyseyone.com/ - 17 Paź 2005