KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Gastronomia > restauracje (1 219)

Katalog restauracji - Kraków: krakowskie restauracje w jednym miejscu****

Witamy w katalogu Restauracje.org, który promuje najlepsze krakowskie restauracje. Kraków to miasto, które słynie z wyśmienitej kuchni i znakomitych restauracji. Strona została stworzona aby wyszczególnić najlepsze krakowskie lokale gastronomiczne oferujące najsmaczniejszą kuchnię, nastrojowy wystrój, oraz nienaganną obsługę gości połączoną z doskonałą renomą.

http://restauracje.org/ - 23 Maj 2005

Kawiarnia Lipowiec****

Kawiarnia Lipowiec znajduję się na terenie dziedzińca średniowiecznego Zamku Lipowiec w Wygiełzowie, pomiędzy Krakowem i Katowicami. Głównie zajmujemy się organizacją imprez dla grup, gdzie poprzez wystrój i klimat rycerski można się przenieść w odległe czasy.

http://www.kawiarnialipowiec.pl/ - 24 Maj 2010

Kawiarnia Oleńka****

Kawiarnia Oleńka to wyjątkowe miejsce na mapie miasta Wrocław. Fantastyczna lokalizacja, przepyszna kawa i posiłki oraz doborowa obsługa. Najlepiej przekonaj się sam, odwiedź nas!

http://www.kawiarniaolenka.pl/ - 10 Sie 2012

Kebab Olsztyn****

PowerPizza.pl - Najlepszy Kebab oraz pizza w Olsztynie, czynna codziennie 10-24. Zamawiaj pizze, kebaby oraz zapiekanki telefonicznie, lub przez naszą strone www i płać gotówką, ONLINE lub kartą u dostawcy. Sprawdź najnowocześniejszą pizzerie w Olsztynie - 89-533-12-45.

http://www.powerpizza.pl/ - 26 Maj 2017

Kentucky Fried Chicken****

Strona prezentująca sieć restauracji. Możesz tu znaleźć informacje o menu, aktualnych konkursach, kącik dziecięcy, pocztówki, tapety i wygaszacze.

http://www.kfc.pl/ - 27 Mar 2002

Klezmer Hois - restauracja żydowska w Krakowie****

Informacje o restauracji i hotelu, menu, galeria obrazów, informacje o koncertach. Informacje o żydowskich przewodnikach po Krakowie, linki do stron o podobnej tematyce. Strona dostępna również w angielskiej wersji językowej.

http://www.klezmer-hois.cracow.pl/ - 9 Sie 2001

Klub Bankowca****

Strona zawiera prezentację Klubu Bankowca i mieszczącej się w nim restauracji. Znajdziesz historię klubu, szczegóły jego oferty, cennik, informacje o dotychczasowych partnerach oraz dane kontaktowe.

http://www.klubbankowca.pl/ - 25 Lip 2002

Klub Booze Warszawa****

Booze Club to klub i restauracja mieszcząca się w samym centrum Warszawy. Booze Club działa w branży kluby i restauracje Warszawa. Jeśli interesują Cię kluby Warszawa to zapraszamy serdecznie. Gramy taneczną muzykę lat 70s, 80s, 90s oraz współczesną.

http://www.boozeclub.pl/ - 3 Kwi 2012

KOFUKU SUSHI - Sushi Bar Wrocław, jedzenie na telefon, catering, dostawa****

Strona restauracji w stylu japońskim położonej w centrum Wrocławia w największym budynku w Polsce - SKY TOWER. Posiada w ofercie najsmaczniejsze zestawy tworzone przez ludzi z pasją. Z nami zjesz na miejscu, z dostawą, na wynos. Oferujemy także catering.

http://kofuku-sushi.pl/ - 28 Lis 2012

KOLIBA POD CZARCIM KOPYTEM Wesele w ustroniu****

Zapraszamy Państwa do Koliby pod Czarcim Kopytem położonej w Ustroniu. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych dla firm oraz uroczystości rodzinnych. Nasza restauracja zaprasza gości do trzech sal. Sala kominkowa mieści 30 osób a goście zasiadają wokół paleniska. W drugiej sali (na 50 osób) ogień płonie w diabelskim pysku. Trzecia sala (na 100 osób) to podziemna, klimatyzowana grota. Wszystkie wnętrza są niepowtarzalne i wyjątkowo klimatyczne, co sprawia, że organizowane przez nas przyjęcia są niezapomniane. gorąco zapraszamy do kontaktu oraz zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://czarciekopyto.pl/ - 17 Lis 2016