KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Gry (5 693)

AMF Bowling Polska sp. z o.o.****

AMF Bowling Polska sp. z o.o. jest polskim reprezentantem koncernu AMF Bowling USA. Firma jest producentem i sprzedawcą akcesoriów kręglarskich. Zarządza również masą kręgielni za oceanem.

http://www.amf.com.pl/ - 25 Lut 2000

Amigos Games - gry komputerowe stare i nowe - Shareware i Freeware****

Stare i nowe gry komputerowe - na stronie informacje o grach, opisy, download, screenshoty, recenzje. Serwis podzielony na kategorie: gry stare i gry nowe oraz podkategorie: logiczne, strzelanki, platformówki, zręcznościowe.

http://www.amigos-games.com/ - 24 Kwi 2006

Angry Birds****

Angry Birds to fenomenalna gra wideo, która już piąty rok z rzędu bije rekordy popularności na całym świecie. Prawie 2 miliardy pobrań (download) oraz ponad 1 miliard użytkowników robi całkiem niezłe wrażenie. Na stronie AngryBirdsOnline.pl dostępne są najpopularniejsze, darmowe gry Angry Birds, bez rejestracji, instalacji i logowania, online. Do przejścia mamy wiele poziomów, a na każdym z nich kilkadziesiąt plansz. Oprócz tradycyjnej gry Angry Birds do wyboru są też wersje: Rio, Space, Helloween oraz Bad Piggies. Producent gry o wściekłych ptaszkach zapowiedział już, że niedługo zostanie ona przeniesiona na ekrany kin.

http://angrybirdsonline.pl/ - 15 Lip 2013

Anima- Animacje dla dzieci****

Animacje dla dzieci. Organizujesz przyjęcie rodzinne, spotkanie ze znajomymi i chcesz aby Twoje dzieci także miały udany wieczór? Nie wiesz co zrobić z najmłodszymi gośćmi podczas imprezy? Jak zorganizować im czas podczas komunii, wesela, rocznicy czy innej okazji? Animator czasu wolnego – to osoba, która zapewni dzieciom świetną zabawę!!!

http://animacje.slask.pl/ - 20 Mar 2015

Animowane gry****

Animowane gry w różnych kategoriach dla dzieci. Tu zagrasz zupełnie za darmo w rożne gierki online które pozwolą Ci umilić sobie czas a ludziom dorosłym zrelaksować sie po pracy bez wychodzenia z domu i ponoszenia dodatkowych kosztów.

http://www.animowane-gry.egielda.eu/ - 4 Cze 2016

Another War - pierwszy polski fansite****

Another War to gra typu cRPG osadzona w realiach II Wojny Światowej, na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące tej gry, obejrzysz screeny, pobierzesz przydatne pliki i przeczytasz zapowiedź, a później i jej recenzję.

http://elqie.w.interia.pl/ - 6 Maj 2002

Aplikacje GSM - Gry i programy na telefony komórkowe****

AplikacjeGSM - serwis opisujący gry i programy do telefonów komórkowych. Na stronie znajdują Aktualności, Forum, opisy aplikacji, możliwość komentowania, opis konfiguracji telefonów... Serwis posiada wersję WAP z której można ściągnąć gry i aplikacje.

http://www.aplikacjegsm.pl/ - 27 Mar 2003

Aplikacje mobilne dla dzieci iPad, Android - Kinderapps.pl****

Serwis Kinderapps.pl to recenzje i opisy wartościowych mobilnych aplikacji edukacyjnych i rozrywkowych dla dzieci. Zobacz naszym zdaniem najlepsze aplikacje edukacyjne dla dzieci iPad dla 2,3,4 i 5-latków, a także starszych dzieci. Przedstawiamy wybrane aplikacje i gry do nauki liczenia, czytania, rozpoznawania kolorów oraz poznawania świata wokół nas. Także informacje o promocjach, obniżkach w AppStore i Android Market.

http://kinderapps.pl/ - 1 Gru 2013

Artichoke - tworzenie stron internetowych, fotografia, gry we Flashu****

Projektowanie i tworzenie stron internetowych we Flashu oraz fotografia - oto czym zajmuje się nasza firma. Na zamówienie wykonamy też gry we Flashu promujące różne produkty.

http://www.artichoke.pl/ - 9 Paź 2003

Asg, survival - organizacja imprez integracyjnych dla firm****

Extremalna Integracja to firma zajmująca się organizacją imprez integracyjnych dla firm: zawodów ASG oraz gier survivalowych.

http://www.extremalnaintegracja.pl/ - 6 Gru 2013