KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Gry > szaradziarstwo (29)

Krzyżówki w INTERIA.PL*****

Wirtualne krzyżówki - wszystko jest tu tak samo, jak w rzeczywistości - są krzyżówki, hasła i rozwiązania. Dzięki rejestracji, nigdy nie otrzymasz tej samej krzyżówki drugi raz, a odgadnięte hasła będą zapisywane na Twoje konto.

http://krzyzowki.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

ATpersonal. Quiz, foto, linux, cytaty, wyszukiwarka, animowane gify, analiza twojej strony www, mnemotechnika, linki, Radom*****

Zdjęcia z lotu ptaka, Linux, analiza i poprawa twojej strony www, quiz, animowane gify, dowcipne cytaty i powiedzenia, mnemotechnika, linki, wyszukiwarka, Radom.

http://www.republika.pl/andrzejt/ - 8 Cze 2000

MKrzyżówki - Multimedialna rozrywka dla szarych komórek*****

Serwis z zupełną nowością - krzyżówkami multimedialnymi czyli zawierającymi jako podpowiedzi do wyrazów muzykę i filmy. Użytkownicy serwisu mają możliwość tworzenia własnych mKrzyżówek. Utworzoną krzyżówkę mogą również opublikować na swojej stronie internetowej. Serwis posiada wiele rankingów dla rozwiązujących, twórców i na najlepszą krzyżówkę.

http://www.mkrzyzowki.pl/ - 15 Wrz 2010

Kratka****

Każdego dnia na stronie głównej serwisu Kratka.pl pojawia się Krzyżówka Dnia - od niej najlepiej rozpocząć korzystanie z zasobów witryny. Twórcy serwisu zapewniają, że wszystkie krzyżówki, które tu znajdziemy, tworzone są przez specjalistów od lat współpracujących z drukowanymi magazynami krzyżówkowymi.

http://www.kratka.pl/ - 5 Gru 2001

Krzyzówka - rebus - szarada****

Strony poświęcone rozrywkom umysłowym, głównie krzyżówkom. Informacje o polskim ruchu szaradziarskim, poradniki dla układających i rozwiązujących zadania szaradziarskie, biblioteka internetowa, wyniki turniejów, ciekawostki ze świata i kraju.

http://krzyzowka.w.interia.pl/ - 6 Lut 2001

Opinie o Escape Room: http://lock2unlock.pl/****

Poszukiwacze ciekawej rozrywki uwielbiający gry logiczne oraz zagadki na pewno będą zainteresowani najnowszą grą, czyli Escape room. Takowego typu rozrywkę zapewnia warszawiakom firma Room Escape S.C. Klienci mogą wybrać jeden z wielu pokoi tematycznych oraz różnorakie poziomy komplikacji zagadek i łamigłówek. Na podstawie danych zostawionych w miejscu zabawy mają odnaleźć drogę ucieczki z danego pokoju. Konkurencyjny zakres cen usług zależny jest od poziomu komplikacji zabawy i ilości graczy. Nawet dziś zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Room Escape S.C. i zaznajomienia się zasadami gry.

http://lock2unlock.pl/opinie/ - 25 Gru 2015

Quality Content - rozrywkowe zasoby redakcyjne****

Profesjonalny content rozrywkowy do wykorzystania w mediach, reklamie, PR. W ofercie zredagowane krzyżówki i łamigłówki, humor rysunkowy i in. Obsługa wydawnictw, agencji i firm. Na stronie również słownik pojęć szaradziarskich z przykładami.

http://www.qualitycontent.pl/ - 16 Wrz 2005

Strona krzyżówkowa redakcji szaradziarskiej "STAMP"****

Firma oferuje przygotowanie i pełne opracowanie graficzne dowolnego rodzaju krzyżówek. W ofercie również badania marketingowe rynku wydawniczego.

http://www.krzyzowki.com.pl/ - 29 Cze 2000

Zabawki drewniane - sklep internetowy****

Sklep oferuje szeroki wybór drewnianych zabawek i gier edukacyjnych skierowanych do rodzin z dziećmi, przedszkoli, szkół, świetlic i miejsc zabaw. Różnorodność oraz innowacyjność pomysłów i zastosowań pozwala na długie godziny inspirujących zabaw. Wiele z prezentowanych zabawek i gier otrzymało nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach edukacyjnych.

http://www.przyjaznezabawki.eu/ - 14 Sty 2011

Aletesty.w.interia.pl***

Strona zawiera 20 testów wykonanych w HTML może byc przydatna dla uczniów i nauczycieli są tam testy głównie z historii i informatyki

http://aletesty.w.interia.pl/ - 14 Lut 2002