KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Hobby > film (592)

Beczka prochu*****

Film powstały w kooproduckji francuskiej, greckiej, macedońskiej, tureckiej i jugosłowiańskiej. Akcja opowieści rozgrywa się w Belgradzie w ciągu jednej nocy, podczas której miał zostać podpisany układ pokojowy w Dayton, kładący kres wojnie w Bośni. Jednak dla zwykłych ludzi była to noc jak każda inna, pozbawiająca nadziei i pełna nienawiści, która wybucha bez żadnego powodu. Za tym wszystkim kryje się duch bezsensownej wojny z cierpieniem i wolą niszczenia. Przemoc widać na ulicach i w ludzkich domach. Nienawiść stawia człowieka przeciw człowiekowi, bez względu na to, czy są przyjaciółmi, czy obcymi. Na stronie informacje o obsadzie filmu, twórcach, recenzje i inne.

http://film.onet.pl/oficjalne/beczka_prochu/ - 12 Lis 2001

Beverly Hills 90210*****

Znajdziecie tutaj subiektywne streszczenia z 8 sezonu, niedawno pokazywanego w TVN, info na temat następnych odcinków, trochę plotek z prasy i z sieci, kilka fajnych zdjęć, linki do niezłych stron z całego świata, no i z czasem - mam nadzieję - także trochę Waszych własnych komentarzy.

http://bh90210.w.interia.pl/ - 22 Gru 2000

Bravo.pl*****

Serwis internetowy o tematyce zbliżonej do popularnego czasopisma dla młodzieży BRAVO i należący do jego wydawcy. Zawiera między innymi informacje o muzyce, filmie, rozrywce, a także porady miłosne i dla nastolatków. Ponadto: poczta, sms, chat, kartki, pamiętniki, forum.

http://www.bravo.pl/ - 26 Paź 2001

Cela*****

Thriller science-fiction Tarsema z Jennifer Lopez, Vincentem D'Onofrio i Vince Vaughnem w rolach głównych... Catherine Deane podejmuje podróż w zakamarki koszmarnego świata istniejącego w umyśle seryjnego mordercy. Z wykształcenia jest psychologiem i prowadzi szereg eksperymentów z nowymi terapiami. Dzięki nowej metodzie Catherine jest w stanie doświadczyć tego, co dzieje się w mózgu nieprzytomnego pacjenta, wraz z jego snami i myślami. Do tej pory Catherine tylko raz skorzystała z tej metody lecząc dziecko w śpiączce, mając nadzieję przywrócić je światu i zrozpaczonym rodzicom. Na stronie informacje o producentach, aktorach i galeria fotografii z planu.

http://www.cela.stopklatka.pl/ - 9 Lis 2001

Czekolada*****

Oficjalna strona filmu Czekolada z Juliette Binoche i Johny Depp'em. Zawiera informacje o fabule filmu, jego twórcach, aktorach, zdjęcia, itp.

http://www.czekolada.vision.pl/ - 13 Wrz 2001

Dużo plików*****

Na tej stronie można znaleść między innymi programy, sterowniki, filmy, mp3, a także anonimowe maile, programy rozszyfrowujące hasła.

http://downloadzone.fm.interia.pl/ - 14 Sie 2001

DWORZEC NADZIEI*****

"Dworzec nadziei" to głośny i honorowany wieloma nagrodami film brazylijski w reżyserii Waltera Sallesa. Na stronie streszczenie, sylwetki głównych bohaterów, wypowiedź reżysera oraz galeria fotosów.

http://www.vision.pl/central_do_brasil/ - 14 Lut 2000

Film - WP.PL*****

Serwis filmowy: aktorzy, aktorki, zapowiedzi kinowe i DVD, premiery kinowe, recenzje filmowe, trailery, repertuar kin, katalog filmów, seriali i ludzi kina.

http://film.wp.pl/ - 29 Cze 2010

FilmSite.Art.Pl*****

Witryna o technikach tworzenia filmów amatorskich. Informacje o operowaniu kamerą i światłem na podstawie kilku książek, dobór formatu (częstości i rozdzielczości klatek), techniki tworzenia efektów specjalnych, obróbka i montaż. Także dział download z użytecznym oprogramowaniem.

http://www.filmsite.art.pl/ - 27 Paź 2001

Final Fantasy*****

Japoński film animowany. W nie tak dalekiej przyszłości Ziemia zostaje napadnięta przez obcych. Największe miasta zostają zniszczone, populacja jest zdziesiątkowana, obcy przejmują władzę nad planetą. Ci, którzy przeżyli, muszą znaleźć sposób na przetrwanie i odzyskanie Ziemi. Dwójka bohaterów, Aki Ross i jej mentor, Dr Sid opracowują plan, którego zrealizowanie dla wielu wydawałby się możliwe tylko z pomocą całej armii. Opierając się na swojej "chwiejnej teorii", Sid planuje kontratak na bazę obcych. W serwisie prezantacja bohaterów, produkcja, zdjęcia z planu filmowego.

http://www.final-fantasy.interia.pl/ - 9 Lis 2001

Informacje dodatkowe