KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Hobby > fotografia (906)

Fotografia cyfrowa z Kodakiem*****

Kodak zapewnia swoim Klientom pełen zakres usług związanych z fotografią cyfrową. Szeroka oferta produktów: aparaty cyfrowe, akcesoria, to nie wszystko, co oferujemy. W laboratoriach Kodak Express zamienisz zdjęcia cyfrowe na odbitki fotograficzne.

http://www.kodak.pl/ - 25 Kwi 2005

Agencja Fotograficzna Fotcom - fotografia, zdjęcia...*****

Agencja fotograficzna udostępnia prawa do korzystania ze zdjęć wszystkim zainteresowanym, w szczególności wydawnictwom i agencjom reklamowym. Specjalizacją Fotcomu jest fotografia przyrodnicza i krajobrazowa. Zdjęcia ułożone tematycznie. Serwis także po angielsku.

http://www.fotcom.biz/ - 7 Lut 2005

Andrzej Tyszko - Tyszko Fotografia*****

Strona Andrzeja Tyszko, czołowego polskiego fotografika reklamowego. Na stronie znajdują się zdjęcia wykonane dla takich firm jak Toyota, Idea Centertel czy Wirtualna Polska. Są też zdjęcia z wystaw autorskich Pana Andrzeja, jak i podstawowe informacje o artyście.

http://www.tyszkoandrzej.com.pl/ - 9 Kwi 2001

Artgora*****

Strona o fotografii, górach i pasjach. Znajdziesz tu informacje o konkursach fotograficznych, galerie zdjęć, linki do ciekawych miejsc związanych z fotografią.

http://flugor.uoks.uj.edu.pl/~artgora/ - 11 Gru 2001

Astronomia-zdjęcia,porady*****

Strona poświęcona astronomii amatorskiej.Ponadto można się dowiedzieć jaki wybrać sprzęt do obserwacji lub jak zbudować własny . Trochę porad praktycznych związanych z obserwacjami i fotografią nieba.

http://www.republika.pl/fiorina/ - 4 Lis 2000

ATpersonal. Quiz, foto, linux, cytaty, wyszukiwarka, animowane gify, analiza twojej strony www, mnemotechnika, linki, Radom*****

Zdjęcia z lotu ptaka, Linux, analiza i poprawa twojej strony www, quiz, animowane gify, dowcipne cytaty i powiedzenia, mnemotechnika, linki, wyszukiwarka, Radom.

http://www.republika.pl/andrzejt/ - 8 Cze 2000

Cyfrowy aparat fotograficzny Exilim firmy Casio*****

EXILIM to jeden z najmniejszych cyfrowych aparatów fotograficznych na świecie. Elegancki, nowoczesny, szybki i niezwykle prosty w obsłudze. Model EX-M1 posiada również odtwarzacz plików MP3.

http://www.exilim.pl/ - 25 Kwi 2005

Empik*****

Witryna e-commerce podzielona na działy: muzyka, film, książki, multimedia, foto, technologie. Poza tym nowości i mnóstwo ciekawostek i aktualności.

http://www.empik.pl/ - 9 Kwi 2001

Eurocolor*****

Na stronach internetowych firmy Euro-Color Sp. znajdują się informacje dotyczące aparatów i akcesoriów fotograficznych, lornetek i urządzeń służących do rejestracji dźwięku.

http://www.eurocolor.com.pl/ - 8 Lis 2000

Firmy fotograficzne - katalog fotograficzny*****

Nowoczesny profesjonalny katalog stron fotograficznych. Zawiera listę firm fotograficznych - producenci, usługi foto-video, szkoły fotograficzne oraz kursy, warsztaty foto, prasa fotograficzna. Wiedza w zasięgu ręki w najlepszym wydaniu. Ogólnopolska baza stron fotograficznych. Przejrzysta wyszukiwarka, tylko zweryfikowane strony, częsta aktualizacja. Fotografia to nasz cel.

http://www.katalog-foto.pl/ - 13 Paź 2010

Informacje dodatkowe