KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Humor (1 739)

Marcin Daniec - oficjalna scena internetowa w INTERIA.PL*****

Oficjalna strona internetowa jednego z najlepszych polskich komików. Na jej łamach znajdziesz bogatą galerię ze zdjęciami, wywiady, liczne dowcipy, pamiętnik, życiorys, informacje o podróżach i postaciach stworzonych przez artystę oraz dowiesz się o fanklubach artysty.

http://daniec.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Aaale humor*****

Na stronie humor podzielony według kategorii tematycznych (baba, z zeszytów, hrabia, blondynki), historyjki o Kubusiu Puchatku w wersji dla dorosłych, śmieszne teksty zaczerpnięte z różnych dziedzin życia (kierowcy, policjant, sekretarka), rysunki satyryczne oraz odnośniki do stron humorystycznych.

http://www.poorky.cad.pl/ - 3 Lip 2001

BUDA*****

Serwis przeznaczony jest przede wszystki dla maturzystów oraz dla licealistów. Zawiera materiały pomocne w przygotowaniach do matury i do lekcji.

http://www.buda.of.pl/ - 26 Wrz 2001

Cyber-Polska.com - Polskość w Innym Wymiarze*****

Cyber-Polska jest portalem informacyjno-rozrywkowym. Znajdziesz tu czat, forum dyskusyjne, informacje na wesoło, humor i możliwość założenia darmowego konta pocztowego.

http://www.cyber-polska.com/ - 15 Cze 2001

Dariusz Kaliński - Muzyka Niezwykła*****

Stroa poświęcona niezwykłej muzyce Dariusza Kalińskiego, to trzeba zobaczyć.

http://www.darek.kdm.pl/ - 6 Lip 2000

Flix.pl - serwis rozrywkowo - edukacyjny*****

Elo! Tu Flix. Pozwól do mnie na stronę. Mam do rozdania parę Playstation 2 i troche innych naprawde fajnych rzeczy. Rozrywa też tu jest - animki, gierka, wygaszczacze, tapetki, blog. O zdrowym nosie też się coś znajdzie. Tu się wchodzi i tu się zostaje.

http://www.flix.pl/ - 12 Maj 2003

Hyde Park*****

Świat polityki, reklamy, motoryzacji, muzyki, sztuki w krzywym zwierciadle. Strona ładnie opracowana pod względem graficznym.

http://www.hydepark.rubikon.net.pl/ - 17 Lut 2000

MONTY PYTHON*****

Monty Python - najpopularniejsza w Polsce strona poświęcona tej grupie!!! Znajdziesz na niej teksty skeczy, scenariusze filmów, zdjęcia, ponad 180 dźwięków. Serwis polecany jest przez kilka czasopism komputerowych!!! Uważaj na faceta z garścią malin ..

http://www.modrzew.stopklatka.pl/ - 9 Cze 2003

Polska Ludowa*****

Powrót do komunistycznej Polski. Witryna zawiera fakty przypominające czasy PRL-u. Wedrując po wirtualnych salach Internetowego Muzeum polski Ludowej natrafimy na odznakę, którą nosili licealiści po śmierci Stlina, plakaty propagandowe, zdjęcia z okresu stanu wojennego....

http://polskaludowa.com/ - 6 Lip 2001

Raven*****

Na stronie głównej autor wyraża nadzieję, że odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Naprawdę trzeba się postarać, albo być urodzonym malkontentem, żeby wizytę tu uznać za nieudaną. Dużo informacji o plikach dźwiękowych (opisy plus programy do odtwarzania, które można ściągnąć), IRC, porcja niezłych dowcipów, biografia i dyskografia Metalliki (plus sylwetki muzyków), obszerna sekcja poświecona używkom, FTP, kilka gier. Ponad 100 linków

http://www.raven.alpha.pl/index.html - 21 Sty 2000