KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Festiwale, wydarzenia, imprezy (1 199)

Rozrywka w INTERIA.PL*****

Serwis Rozrywka to mocno rozrywkowy serwis, głównie muzyka rozrywkowa (pop, rock, hip hop, metal, alternatywa) i film. Najnowsze informacje, wywiady, zapowiedzi: płyty, filmy, video, koncerty, także plotki i listy przebojów. Rozrywka to również konkursy, psychotesty, horoskop, biorytm, krzyżówki oraz duża porcja humoru.

http://rozrywka.interia.pl/ - 9 Lut 2005

Wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, chippendales**

Niepokorni to grupa taneczna oferująca tancerki erotyczne oraz striptiz męski. Naszą specjalnością są wieczory panieńskie i występy chippendales. Organizujemy profesjonalne występy o charakterze erotycznym na wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie. Z nami będziesz mieć udany wieczór panieński, wieczór kawalerski. Zapewnią to profesjonalne tancerki oraz tancerze. Tylko u nas występy chippendales na najwyższym poziomie.

http://www.niepokorni.com.pl/ - 22 Mar 2010

Agencja Czad*****

Agencja koncertowa; imprezy firmowe i intergracyjne, festyny i koncerty. Na ciekawie opracowanej stronie zapoznasz się ze szczegółami działalności agencji, techniką estradową, zdjęciami z obsługiwanych imprez.

http://www.agencjaczad.pl/ - 6 Lip 2004

Agencja eventowa*****

Nasza agencja zajmuje się organizacją eventów i imprez firmowych czy integracyjnych. W ofercie znajdują się również pikniki będące dobrą rozrywką dla rodzin i dzieci. Eventy są organizowane w Dolinie Będkowskiej na północ od Krakowa.

http://te.verygood.com.pl/ - 23 Gru 2014

Aktivist - Kraków*****

Krakowskie wydarzenia kulturalne, imprezy, koncerty, wystawy, lokale: puby, kawiarnie i restauracje, forum dyskusyjne.

http://krakow.aktivist.pl/ - 14 Lip 2001

Aktivist: Strona domowa*****

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez, miasto nocą, kawiarnie, puby, kluby, restauracje.

http://wroclaw.aktivist.pl/ - 2 Paź 2001

Aktivist: Strona domowa Szczecin*****

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, koncertów, imprez, miasto nocą, kawiarnie, puby, kluby, restauracje.

http://szczecin.aktivist.pl/ - 2 Paź 2001

Alchemia - klub, pub, portal kulturalny*****

Klub Alchemia na krakowskim Kazimierzu. Portal kulturalny. Organizator wystaw, koncerów, przedstawień teatralnych i wielu innych imprez kulturalnych. Informacje o imprezach, galerie malarstwa i fotografii, opowiadania, artykuły, sylwetki ciekawych ludzi.

http://alchemia.com.pl/ - 2 Lip 2004

AllTerrain Polska | Eventy outdoor | snowmobile 4x4 off road*****

All Terrain Polska to wypożyczalnia samochodów terenowych i wynajem skuterów śnieżnych. Organizujemy eventy outdoorowe, wyprawy integracyjne 4x4 off Road i snowmobile, oddając do Waszej dyspozycji skutery śnieżne i samochody terenowe Nissan Patrol GR.

http://www.allterrain.pl/ - 6 Gru 2006

Brill AV Media - kompleksowa organizacja imprez*****

Brill AV media jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych. Zajmujemy się doradztwem z zakresu event engeenering i organizacją różnych form eventów: pokazów mody, konferencji, targów, imprez promocyjnych oraz wielu innych. Posiadamy własne systemy wizyjne, nagłośnieniowe, oświetleniowe, tłumaczeń symultanicznych i do głosowań. Naszym atutem jest doświadczona i wyedukowana oraz stale podnosząca swoje kwalifikacje kadra pracowników. Systematyczne inwestycje oraz dostęp do baz sprzętowych całej Grupy Brill AV Media pozwala nam być liderem pod względem technologicznym, jak i ilości własnego sprzętu technicznego.

http://www.brillavmedia.pl/ - 12 Paź 2010

Informacje dodatkowe