KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 594)

Dla artysty w INTERIA.PL*****

Jeśli masz swój zespół lub dobry materiał muzyczny i nie wiesz, co z nim zrobić - ten serwis da Ci szansę - niezależnie od rodzaju wykonywanej muzyki możesz zgłosić ją i zacząć zarabiać na swoim talencie. Z warunkami zapoznasz się na stronie.

http://dlaartysty.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Rozrywka w INTERIA.PL*****

Serwis Rozrywka to mocno rozrywkowy serwis, głównie muzyka rozrywkowa (pop, rock, hip hop, metal, alternatywa) i film. Najnowsze informacje, wywiady, zapowiedzi: płyty, filmy, video, koncerty, także plotki i listy przebojów. Rozrywka to również konkursy, psychotesty, horoskop, biorytm, krzyżówki oraz duża porcja humoru.

http://rozrywka.interia.pl/ - 9 Lut 2005

Cograwmiescie.pl *****

Dowiedz się o aktualnych imprezach kulturalnych w Krakowie na stronie cograwmiescie.pl. Czytaj o wydarzeniach muzycznych, jak chociażby koncercie znanego i legendarnego zespołu Black Sabbath. Nie przegap Live Music Festival Kraków, podczas którego grają gwiazdy wielkiego formatu, a także są oferowane ciekawe warsztaty oraz seanse filmowe. Wybierz się również na Krakowski bieg Sylwestrowy na 5 km oraz na 10 km. Dzięki stronie, nie przegapisz także dni otwartych różnych instytucji kulturalnych. Z nami będziesz na bieżąco!

http://www.cograwmiescie.pl/ - 19 Wrz 2016

Dee Jay Mix Club*****

DEE JAY mix club działa w ramach Przedsiębiorstwa Wielobranżowego CASTON Sp.z o.o i zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ'ów. Na stronach znajdują się informacje o imprezach, nie brak aktualności, ciekawostek...

http://www.dj.com.pl/ - 16 Mar 2005

GOLD RECORDS - Multimedialne Studio Nagrań*****

Produkcje reklam radiowych, udźwiękowienie reklam telewizyjnych, dźwięk do multimediów, dubbing, zapowiedzi telefoniczne, bank głosów lektorskich, jingle

http://www.goldrecords.pl/ - 27 Sie 2007

Hi-Fi i Muzyka - miesięcznik audiofila i melomana.*****

Forum dyskusyjne, artykuły, testy i rankingi sprzętu audio. Hi-Fi i Muzyka jest vortalem skupiającym czytelników miesięcznika o tej samej nazwie oraz internautów zainteresowanych tematyką hi-fi, kina domowego i muzyki.

http://www.hfm.pl/ - 11 Kwi 2006

Informacje muzyczne*****

Jest to serwis muzyczny przeznaczony dla pasjonatów muzyki. Tylko u nas znajdziesz informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych oraz nowości ze świata muzyki i kultury.

http://www.muzyczne-newsy.pl/ - 4 Wrz 2013

Klasyka muzyki*****

Nasz blog internetowy to najaktualniejsze informacje ze świata muzyki klasycznej. Tylko u nas dowiesz się, gdzie odbędą się interesujące koncerty oraz konkursy wyławiające młode talenty.

http://www.klasykamuzyki.pl/ - 4 Wrz 2013

Klipon.pl - Serwis Muzyczno-Teledyskowy*****

Portal społecznościowy, skupiający z jednej strony twórców teledysków, a z drugiej wykonawców, kompozytorów i zespoły muzyczne. Użytkownicy portalu biorą udział w konkursach z cennymi nagrodami na najlepszy teledysk. Zespoły mają możliwość wykorzystywania klipów w celach promocyjnych i marketingowych. Portal jest również miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią dobrą zabawę, poznawanie nowej muzyki i teledysków.

http://www.klipon.pl/ - 11 Kwi 2011

Madonna*****

Największa polska strona o Madonnie. Dowiedz się co nowego u artystki i podyskutuj z najwierniejszymi fanami! Wiadomości, Artykuły, Forum, Radio, Chat, Video, Konkursy. Odwiedź nas już dziś! Zapraszamy!

http://www.madmadness.pl/ - 14 Cze 2010

Informacje dodatkowe