KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 584)

Wydarzenia muzyczne*****

Najnowsze informacje ze świata muzyki. Opis festiwali, koncertów oraz innych wydarzeń muzycznych. Nowości ze świata muzyki, które na pewno zafascynują każdego muzycznego pasjonata.

http://www.swiat-muzyki.com.pl/ - 4 Wrz 2013

Wydarzeniamuzyczne.pl*****

Dzięki stronie wydarzeniamuzyczne.pl już nigdy nie ominą Cię najpopularniejsze wydarzenia muzyczne w całym kraju oraz za granicą. Czytaj o aktualnych i przyszłych koncertach znanych i cenionych artystów, dowiedz się o konkursach dla młodych twórców różnych gatunków muzycznych oraz zainteresuj się wydarzeniami i nowościami ze świata muzyki. Dowiedz się także, co ciekawego przygotowały instytucje artystyczne w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, jak teatry muzyczne czy filharmonie i czytaj najnowsze recenzje.

http://wydarzeniamuzyczne.pl/ - 19 Wrz 2016

Zespół na wesele spoko*****

Już dziś postaw na dobry zespół weselny, to podstawa każdej udanej imprezy. Jeśli potrzebny ci zespół na wesele, który rozkręci przyjęcie i porwie do tańca lub profesjonalny zespół na imprezę firmową, wykonujący ambitny repertuar muzyczny, nie szukaj dalej zespół Spoko to gwarancja udanej zabawy.

http://www.zespolspoko.pl/ - 2 Lis 2010

A Tribute To Hardcore****

Strona poświęcona muzyce old skool hardcore. Muzyka w formacie Real Audio.

http://gss.abis.lodz.pl/~soczal/ - 6 Lis 2001

Abbey Road Shop****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą gadżetów muzycznych. W ofercie koszulki i bluzy z nadrukami oraz płyty.

http://abbeyroad.pl/ - 12 Cze 2013

Adi Aeris****

Aktualizowana niemal codziennie witryna poświęcona twórczości - poezji, prozie, grafice oraz muzyce. Dzięki ostrej selekcji materiałów zamieszczone na niej prace są na naprawdę wysokim poziomie.

http://thorn.stone.pl/ - 29 Mar 2000

Agencja Muzyczna Union - Markowe telebimy LED****

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości usług, co gwarantuje nam wyspecjalizowana kadra techników oraz realizatorów dźwięku. Dysponujemy także wysokiej klasy sprzęt, jak markowe telebimy LED, systemy line array. Dostarczamy również profesjonalne nagłośnienie. Gwarantujemy świetną oprawę wizualną i dźwiękową.

http://www.mua.com.pl/ - 11 Wrz 2014

Ainol - odtwarzacze audio-video****

Strona polskiego przedstawiciela firmy Ainol - producenta odtwarzaczy multimedialnych. Strona zawiera informacje na temat oferty produktów, sieci sprzedaży, serwisu zakupionego sprzętu oraz instrukcji obsługi oferowanych na polskim rynku produktów.

http://www.ainol.pl/ - 15 Maj 2009

Aktualne wydarzenia ze świata muzyki****

Muzyka-koncerty.pl, serwis poświęcony muzyce klasycznej. Bieżące informacje ze świata muzyki, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń i koncertów, ciekawostki na temat artystów. Wszystko to znajdziesz na naszej stronie. Z nami nie ominiesz żadnego koncertu!

http://muzyka-koncerty.pl/ - 10 Wrz 2013

Anna Jaskulska - Szczecin - wokalistka, na wesele, prowadzenie imprez, oprawa muzyczna****

Nazywam się Anna Jaskulska, jestem wokalistką z długoletnim doświadczeniem. Ukończyłam 6 - letnią Państwową Szkołę Muzyczną I-go stopnia, gdzie nabyłam umiejętność grania na pianinie. Moja przygoda ze śpiewaniem rozpoczęła się w 2002 roku. Mam doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez i uroczystości, takich jak wesela, sylwester, studniówki, imprezy karaoke i wiele innych. Śpiewam i prowadzę imprezy głównie na terenie Szczecina, jednak jestem również otwarta na inne propozycje.

http://www.annajaskulska.pl/ - 18 Maj 2015