KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 584)

Arkadia, Akademia Muzyczna****

Akademia Muzyczna - akademia muzyczna. Na stronie zamieszczono: informacje o programie, zapisach, założycielu, cennik.

http://www.arkadia.edu.pl/ - 15 Cze 2004

Audiostrobe****

Strona oraz sklep internetowy firmy Audiostrobe. System Audiostrobe pozwala na przeżywanie muzyki w całkowicie nowy, nieznany dotąd sposób za pomocą stymulacji świetlnej. Dzięki sprzęgnięcu podświadomej wybraźni z muzyką, otwiera obszary nowych doznań.

http://www.audiostrobe.com/ - 21 Cze 2006

Band Crown - zespół muzyczny Kraków****

Jesteśmy zespołem muzycznym z Krakowa, który występuje na weselach, imprezach okolicznościowy, eventach i bankietach, itp. Gramy w 100% na żywo polskie szlagiery, które zawsze zapewniają doskonałą zabawę i zachęcają do tańca. Zapewniamy wysokiej klasy nagłośnienie oraz świetlenie profesjonalne.

http://www.crownband.pl/ - 14 Sie 2014

Bank Zespołów Muzycznych Enjoy****

Baza profesjonalnych zespołów muzycznych, zawierająca szczegółowe informacje, pliki mp3 oraz zdjęcia zespołów. Szukasz zespołu? Na pewno znajdziesz go właśnie tutaj.

http://bankzespolow.com/ - 26 Sie 2005

BeatHaze.com - platforma dla producentów muzycznych i beatmakerów****

BeatHaze.com jest platformą społecznościową łączącą producentów muzycznych, kompozytorów, piosenkarzy oraz słuchaczy i fanów muzyki. Oddajemy do Waszej dyspozycji miejsce, w którym możecie sprzedawać i kupować autorskie podkłady muzyczne, beaty oraz instrumentale. BeatHaze.com jest również centrum wiedzy, w którym znajdziecie praktyczne informacje zarówno na temat tworzenia muzyki jak i jej promocji i dystrybucji. Dołącz do BeatHaze.com i zdobywaj wiedzę o produkcji muzycznej. Naucz się miksować swoją muzykę i instrumentale. Zostań profesjonalnym producentem muzycznym i sprzedawaj autorskie beaty. Jesteś piosenkarzem? Dobierz najlepszy podkład muzyczny do swojego utworu.

http://beathaze.com/ - 18 Sie 2017

BisMusic - Internetowy sklep z muzyką, płyty kompaktowe i koncerty na dvd****

Internetowy sklep z muzyką. Firma powstała w 1991 roku, na początku swojej działalności oferowała swoim klientom katalog płyt cd. Dziś zajmuje się sprzedażą wysyłkową. W ofercie firmy znajdują się głownie płyty kompaktowe i koncerty na DVD. Każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie spośród wielu produktów. Zarówno fani rocka, jak i miłośnicy jazzu odszukają nawet najrzadsze tytuły w obszernych zasobach albumów tysięcy wykonawców. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą płyt.

http://bismusic.pl/ - 2 Lut 2010

Bosto Band - Szczecin - zespół muzyczny, zespół weselny, zespół na wesele****

Bosto Band to zespół muzyczny założony w 1991 roku. Zespół tworzą: Sławek - saksofon, gitara, Krzysztof - gitara basowa, gitara akustyczna, Piotr - perkusja, akordeon. Naszymi wokalistkami są Martyna i Ania. Wspólnie tworzymy bardzo zgraną, utalentowaną grupę, którą łączy pasja do muzyki. Największą radość czerpiemy z grania i śpiewania na żywo. Z wielką przyjemnością występujemy na uroczystościach weselnych, imprezach andrzejkowych i sylwestrowych. W naszym repertuarze znajdują się największe standardy muzyki rozrywkowej, a także współczesne utwory z pierwszych miejsc list przebojów.

http://www.bostoband.com/ - 8 Kwi 2015

Braders - dj na wesele****

Firma Braders działa w branży muzycznej i rozrywkowej oferując kompleksową obsługę imprez okolicznościowych, rodzinnych, firmowych, eventów, itp. Oferujemy dj na wesele, wodzireja na imprezę, a także usługi fotografa i kamerzysty. Zapewniamy profesjonalną realizację zleceń oraz pracę w oparciu o wytyczne Klienta.

http://www.braders.pl/ - 5 Lis 2014

Bruce Springsteen - Thunder Road****

Polska strona Bruce'a Springsteena i The E-Street Band. Informcjae, teksty, zdjęcia...

http://thunder-road.pl/ - 3 Kwi 2007

Calle Sol & Rei Ceballo****

Międzynarodowa orkiestra specjalizucjąca się w muzyce latynoskiej; salsa, timba, cha-cha-cha, son, rumba, bolero, conga, cumbia, latin-jazz, latin-pop i hip-hop. Widowisko muzyczno - taneczne. Gwiazda festiwali folkowych i jazzowych, wydarzeń kulturalnych oraz programów telewizyjnych i radiowych w kraju i za granicą.

http://www.callesol.pl/ - 3 Lip 2006