KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 584)

Centrum Edukacji Muzycznej Portamento****

Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumentach muzycznych, kochasz śpiewać czy też słuchać audycji muzycznych, z całą pewnością oferta zespołu Portamento jest dla ciebie pod każdym względem idealna. Zespół Portamento to, bowiem nie tylko grupa, która prowadzi imprezy okolicznościowe o charakterze muzycznym, ale także posiada ofertę nauki gry na instrumentach, nie tylko dla osób dorosłych, ale także i dzieci. Każdy, kto tylko tego pragnie może skorzystać z nauki gry na klarnecie, skrzypcach, czy też gitarze i akordeonie. Dodatkowo możemy brać także udział w innych zajęciach rytmiczno – ruchowych, które to doskonale wpływają na rozwój dzieci oraz ich osobowość.

http://www.cem-portamento.pl/ - 6 Cze 2014

Crystalic Records****

Crystalic Records to zupełnie nowy punkt na muzycznej mapie Polski. Wytwórnia powstała w połowie 2012 roku jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się realia rynku muzycznego, który staje się miejscem obcym dla artystów, w którym jakość muzyki, jako dzieła sztuki przestaje mieć znaczenie. Chcemy pokazać, że mimo trudnej rzeczywistości, tworzenie muzyki na najwyższym poziomie jest wciąż możliwe i nie kłóci się z sukcesem komercyjnym.

http://www.crystalic.pl/ - 29 Mar 2013

CzikCzik - Filmy, Seriale, Muzyka, Książki... i czekolada!****

Portal do poczytania. Tutaj znajdziesz wszystko to, co lubisz. Publicystykę i felietony, komentarze o codzienności, opinie i recenzje oraz premiery i zapowiedzi filmów, seriali, książek, muzyki i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie!

http://czikczik.com/ - 12 Kwi 2014

Damy Radę - zespół muzyczny, weselny****

Spraw, by organizowana przez ciebie studniówka, wesele czy impreza firmowa były niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. Zespół muzyczny Damy Radę gwarantuje świetną zabawę przez całą noc. Grają w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, a także wielu innych miastach na terenie kraju.

http://www.superzespolweselny.pl/ - 2 Paź 2015

Darmowe mp3****

Serwis muzyczny, w którym znajdują się darmowe piosenki do pobrania. Po wejściu na stronę widać na górze specjalną wyszukiwarkę, do której wpisać należy tytuł piosenki, a wówczas zostanie przeszukana baza danych w jej poszukiwaniu. Po znalezieniu można odsłuchać piosenki, oraz pobrać darmowe mp3. Dodatkowo można tworzyć playlisty i dodawać do nich dowolną ilość utworów znalezionych w serwisie. Stworzony został także system teledysków, które wyświetlają się przy popularnych piosenkach. Istnieje także możliwość pobierania z wrzuty plików mp3.

http://getmp3.pl/ - 21 Lut 2011

Digital Beast Academy - profesjonalna nauka śpiewu****

Z Digital Beast Academy każdy rozwinie swój talent i poprawi warsztat. Prowadzimy w Warszawie naukę śpiewu, gry na gitarze, pianinie oraz perkusji. Proponujemy również lekcje w z emisji głosu.

http://www.academy.digitalbeast.pl/ - 23 Kwi 2016

Dixieland Band-zespół jazzowy.Organizacja imprez.Koncerty,eventy,integracyjne,dla firm,wesele****

DIXIELAND BAND-Konin.Organizacja imprez.Zespół jazzowy z wieloletnim dorobkiem estradowym i o doskonałym poziomie wykonawczym.Oprawa,obsługa muzyczna,koncerty,imprezy integracyjne,dla firm,promocyjne,eventy,spotkania,motywacyjne, konferencje,szkolenia,dni,miasta,gminy,bankiety,koncerty,klubowe,plenerowe,wesele,wesela,hotele.Usługi:nagłośnienie,scena,oświetlenie.

http://www.dixielandband.jazz.bluearte.pl/ - 15 Mar 2007

Dj eM - oprawa muzyczna imprez****

Obsługa muzyczna wesel, poprawin, urodzin, rocznic, imienin, bali karnawałowych, Andrzejek, imprez firmowych, dyskotek i wielu innych okazji. Michał Michalak czyli dj eM profesjonalnie i z pasją poprowadzi Twoją imprezę. Zapewnia niezapomniane wrażenia i świetną zabawę. Posiada profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz własne oświetlenie.

http://djem.pl/ - 26 Kwi 2016

DJ Jack - wodzirej na wesele w Warszawie, Kielcach i Radomiu****

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie dzięki naszemu wodzirejowi na wesele. Obsługujemy imprezy organizowane w Warszawie, Kielcach i Radomiu. Nasz DJ zapewni Wam najlepszą muzykę i zabawę do białego rana!

http://www.djjack.pl/ - 1 Lip 2014

Dj LamA****

Pozytywna energia, najlepsze hity muzyczne, wiele atrakcji podczas każdej imprezy - to oferta przygotowana przez Kamila Rzeźnika, znanego również pod pseudonimem artystycznym - DJ LamA! Najwyższa jakość świadczonych usług i atrakcyjne warunki współpracy to podstawa oferty DJ na wesele, imprezę, spotkania firmowe i inne przyjęcia okolicznościowe.

http://www.djlama.pl/ - 20 Maj 2014