KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 584)

DJ Łódź****

Mieszkam w Łodzi, aczkolwiek jako DJ pracuję w całej Polsce, jak i za granicą. W moje pracy nie stosuję standardowych rozwiązań - w moje głowie rodzą się jedynie oryginalne i niekonwencjonalne pomysły na Twoją imprezę. Odrobinę szalona osobowość i wszechstronne umiejętności, to podstawowe powody dla których warto zatrudnić mnie na swoją imprezę. Polecam się na przyszłość. DJ na wesela Od samego początku mojej działalności zajmuje się obsługą muzyczną wesel. Omawiam z Parą Młodą zagadnienia repertuaru muzycznego i programu zabaw. Trafnie dobieram muzykę do gości na weselu, dbając o to żeby tego dnia każdy mógł się dobrze bawić. DJ na urodziny Tak jak osiemnaste, taki i pięćdziesiąte, każde urodziny są wyjątkowe. Dlatego też oferuję profesjonalne usługi muzyczne. Znakomicie dogaduję z młodszymi, a także z dorosłymi, którzy chcą świętować swoje urodziny i bawić się przez całą noc.

http://www.dj-lodz.pl/ - 26 Sie 2017

Dj Mariusz - wesela pomorskie, Trójmiasto****

DJ Mariusz do profesjonalista, który doskonale wie jak poprowadzić wesele w województwie pomorskim, w Trójmieście. Szeroki wachlarz przebojów, charyzma i elastyczne warunki współpracy to jego największe atuty.

http://www.djmusic.org.pl/ - 18 Gru 2013

Dj na imprezy okolicznościowe, firmowe - Party Riff Poznań****

Party Riff - oprawa muzyczna i oświetleniowa imprez okolicznościowych.

http://www.partyriff.pl/ - 4 Mar 2015

Dj na wesela Łódź****

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy prężnie działającą firmą DJ Ray – Paweł zajmującą się oprawą muzyczno – konferansjerską wesel i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo łódzkie, ale swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. W naszej bazie utworów muzycznych posiadamy muzykę jazzową, swing, blues, utwory latynoamerykańskie, country, rock and roll, italo disco, pop, przeboje dyskotekowe, a nawet muzyka cygańską i biesiadną.

http://www.djray.pl/ - 15 Sty 2013

Dj na wesele , Dj Koszalin, Dj Słupsk , Dj Kołobrzeg****

DJ na wesele zachodniopomorskie !!! Nazywam się Sebastian Pączkowski i jako Dj na wesele prowadzę firmę pod nazwą Disco-Białogard .Na co dzień zajmuję się oprawą muzyczną przyjęć weselnych oraz imprez o charakterze rozrywkowym .

http://www.djnawesele.cba.pl/ - 6 Lis 2012

Dj na wesele Bielsko****

DJ Greg to doświadczony wodzirej, jak i również konferansjer na wesela, imprezy integracyjne i okolicznościowe, komersy, i inne typy imprez. Nie da się ukryć, że muzyka to jego hobby i pasja. Swym klientom i ich gościom oferuje najlepsze hity muzyczne od lat 60. po dziś dzień. Za każdym razem gwarantuje, iż muzyka jest dobierana do gustów gości w różnym wieku. Warto zatem już teraz zapoznać się z najnowszą ofertą na stronie internetowej.

http://www.djgreg.ig.pl/ - 14 Kwi 2018

DJ na wesele, oprawa muzyczna****

Strona prezentująca usługi Dariusza Orłowskiego występującego jako DJ na wesele, konferansjer i multiinstrumentalista.

http://oprawamuzyczna.org.pl/ - 29 Sie 2012

DJ na wesele, prowadzenie i obsluga imprez - Kraków****

Dj-Prezenter, Wodzirej, Konferansjer Kompleksowe Organizowanie i Prowadzenie Imprez m.in: -wesela /rezerwacje na 2011 oraz 2012 r../ -dancingi -imprezy firmowe -karaoke Długoletnie doświadczenie, niezbędny profesjonalny sprzęt, wysoki standrad prowadzonych imprez, oryginalne pomysły!

http://www.art-show.pl/ - 7 Sty 2011

DJ na wesele Siedlce****

Jako DJ na wesele i imprezy daję z siebie wszystko, aby ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu był naprawdę wyjątkowy. Nietypowe pomysły na zabawy weselne i bogata oferta usług muzycznych to dwie cechy, które sprawiają, że wielu Klientów poleca mnie swoim znajomym. W zawodzie DJ - a najważniejszy jest wysokiej jakości sprzęt i dobre wyczucie humoru, które zintegruje wszystkich gości, niezależnie od wieku. Dla mnie, jako DJ - a, najważniejsze jest, aby podczas imprezy weselnej każdy mógł zaistnieć na parkiecie. Tworzę nastrój romantyczną muzyką, oraz porywam na parkiet znanymi dźwiękami muzyki rozrywkowej. Organizuję także biesiadne przyśpiewki, przy których każdy się uśmiechnie. Plan muzyczny jest precyzyjnie omawiany z Parą Młodą jeszcze przed weselem, aby jak najlepiej dobrać piosenki do gustu gości weselnych.

http://www.djrooby.pl/ - 26 Sie 2017

DJ Opole - Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych****

Muzyczna oprawa imprez okolicznościowych. Profesjonalne nagłośnienie oraz efekty świetlne. Super impreza z doświadczonym DJ`em

http://dj.opole.pl/ - 19 Cze 2017