KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 532)

Dj Mariusz - wesela pomorskie, Trójmiasto****

DJ Mariusz do profesjonalista, który doskonale wie jak poprowadzić wesele w województwie pomorskim, w Trójmieście. Szeroki wachlarz przebojów, charyzma i elastyczne warunki współpracy to jego największe atuty.

http://www.djmusic.org.pl/ - 18 Gru 2013

Dj na imprezy okolicznościowe, firmowe - Party Riff Poznań****

Party Riff - oprawa muzyczna i oświetleniowa imprez okolicznościowych.

http://www.partyriff.pl/ - 4 Mar 2015

Dj na wesela Łódź****

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy prężnie działającą firmą DJ Ray – Paweł zajmującą się oprawą muzyczno – konferansjerską wesel i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo łódzkie, ale swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. W naszej bazie utworów muzycznych posiadamy muzykę jazzową, swing, blues, utwory latynoamerykańskie, country, rock and roll, italo disco, pop, przeboje dyskotekowe, a nawet muzyka cygańską i biesiadną.

http://www.djray.pl/ - 15 Sty 2013

Dj na wesele , Dj Koszalin, Dj Słupsk , Dj Kołobrzeg****

DJ na wesele zachodniopomorskie !!! Nazywam się Sebastian Pączkowski i jako Dj na wesele prowadzę firmę pod nazwą Disco-Białogard .Na co dzień zajmuję się oprawą muzyczną przyjęć weselnych oraz imprez o charakterze rozrywkowym .

http://www.djnawesele.cba.pl/ - 6 Lis 2012

DJ na wesele, oprawa muzyczna****

Strona prezentująca usługi Dariusza Orłowskiego występującego jako DJ na wesele, konferansjer i multiinstrumentalista.

http://oprawamuzyczna.org.pl/ - 29 Sie 2012

DJ na wesele, prowadzenie i obsluga imprez - Kraków****

Dj-Prezenter, Wodzirej, Konferansjer Kompleksowe Organizowanie i Prowadzenie Imprez m.in: -wesela /rezerwacje na 2011 oraz 2012 r../ -dancingi -imprezy firmowe -karaoke Długoletnie doświadczenie, niezbędny profesjonalny sprzęt, wysoki standrad prowadzonych imprez, oryginalne pomysły!

http://www.art-show.pl/ - 7 Sty 2011

DJ Opole - Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych****

Muzyczna oprawa imprez okolicznościowych. Profesjonalne nagłośnienie oraz efekty świetlne. Super impreza z doświadczonym DJ`em

http://dj.opole.pl/ - 19 Cze 2017

Dj Sebaa - prowadzenie imprez weselnych****

Prowadzenie wesel i obsługa imprez na terenie mazowsza, lubelszczyzny i podlasia. Poczucie rytmy i nienaganny gust muzyczny powoduje, że przebieg imprezy będzie niezapomnianym przeżyciem dla Twoich gości. Muzyka towarzyszy mi od dawna. Dlatego poświęciłem jej życie zawodowe. Sprawdzam się doskonale jako dj i wodzirej. Wesele zawsze prowadzę przy udziale pomocnika. Doskonały sprzęt muzyczny zapewnia świetną jakość audio. Zapraszam do zapisywania się na ostatnie wolne teminy na kolejny rok. Polecam usługi wideofilmowania Mateusza Rogulskiego z którym współpracuję.

http://djsebaa.pl/ - 14 Sty 2017

DJ Sketchy - Oficjalna strona****

Dj Sketchy - biografia, media, galeria, mp3, your freedom i dużo więcej...

http://www.djsketchy.xt.pl/ - 29 Wrz 2004

Djdomson.pl****

Jeżeli szukasz kogoś, kto może pochwalić się dużym doświadczeniem muzycznym podczas imprez okolicznościowych to skorzystaj z moich usług. Nie ma znaczenia czy będą to wesela, bale sylwestrowe, studniówki, imprezy dla firm, imprezy w gronie rodzinnym czy imprezy dla dzieci. Nie jest mi obca żadna muzyka. Podczas wykonywania swoich obowiązków nie faworyzują żadnego gatunku muzycznego ani też nie ma takiego, którego bym unikał.

http://www.djdomson.pl/ - 7 Cze 2016