Google
KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka (10 524)

Dobre telefony****

Dobre telefony, dzwonki polifoniczne, polifonia, gry java, tapety na telefon.

http://www.dobretelefony.pl/ - 17 Maj 2006

Dobrydj.pl - DJ na wesele Warszawa, obsługa eventów.****

Wyjątkowe eventy i wesela. Charyzmatyczny i doświadczony DJ na imprezę firmową i wesele. Wodzirej i konferansjer z oryginalnymi pomysłami.

http://dobrydj.pl/ - 16 Lip 2015

Ensemble Intercontemporain****

Ideą Festiwalu jest zderzenie dwóch trendów w muzyce współczesnej - motywu sakralnego z motywem świeckim (London Sinfonietta, Ensemble Intercontemporain)

http://www.sacrumprofanum.pl/ - 9 Sty 2009

E-stacja****

E-stacja postawiła na muzykę klubową, w tym głównie na house, drum'n'bass, chillout, acidjazz, twostep. Aby wejść na stronę radia trzeba się zarejestrować, ale - warto, bo dzięki temu mamy szansę wygrać wiele wejściówek na imprezy klubowe lub inne dodatkowe bonusy - np. rabat przy zakupie odzieży jednego z producentów. W nowej e-stacji dużą część ramówki wypełniają sety grane na żywo przez znanych DJi. Warto wspomnieć też o sztandarowym programie pt."e-stacja exclusive" w którym to prezentowane będą ekskluzywne wywiady i sety takich gwiazd jak: Pete Tong, StarOf77, SmokinJoe, Tom Neville czy Roger Sanchez. Nie zabraknie także cotygodniowych transmisji na żywo z najlepszych klubów w Polsce i gościnnych setów rodzimych dji.

http://www.e-stacja.pl/ - 16 Lis 2004

Europa Galante****

Festiwal muzyki dawnej, organicznie związanej z okresem Wielkiego Tygodnia i Wielkanocą. Jordi Savall, Europa Galante

http://www.misteriapaschalia.pl/ - 9 Sty 2009

Exclusive DJs****

Exclusive DJ's to profesjonalny tandem DJ'ów organizujących dobrą zabawę na uroczystościach tj. wesela, bankiety rocznicowe, urodziny. Zajmujemy się obsługą imprez plenerowych, prowadzeniem koncertów, dyskotek, bali i spotkań integracyjnych dla firm. Celem jest zapewnienie uczestnikom zabawy pozytywnych wrażeń w luźnej atmosferze. Zależy nam na tym, by wyciągnąć do zabawy wszystkich gości i sprawieniu, by każdy mógł poczuć magię wieczoru i oderwał się od codziennych trosk. Dowiedz się więcej na stronie.

http://exclusivedjs.pl/ - 30 Sie 2016

Exister****

Strona zawiera twórczość z zakresu muzyki, malarstwa oraz ciekawe fotografie.

http://www.exister.com.pl/ - 17 Mar 2006

ExSite.com.pl Serwis Inny niż Wszystkie****

Oglądaj i pobieraj całkowicie za darmo Najnowsze filmy HD, gry komputerowe, Darmowe Mp3, muzyka, Download

http://exsite.com.pl/ - 26 Lip 2011

Fashion & Fame Club & Restauracja****

Nowy club w Lęborku. Zapraszamy codziennie do naszej restauracji, a weekendy do clubu.

http://www.fashionandfame.pl/ - 25 Sty 2012

Firma nagłośnieniowa KT Sound****

Firma zajmuje się obsługą techniczną wydarzeń muzycznych, kulturalnych, firmowych, sportowych, szkolnych i rodzinnych pod kątem nagłośnienia, oświetlenia i sceny. Posiada własny sprzęt estradowy oraz inny dźwiękowy i oświetleniowy. Oferuje wypożyczenie sceny i zadaszenia, wraz z dowozem i montażem. Usługi świadczy na terenie całego kraju.

http://ktsound.pl/ - 20 Cze 2011