KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > country (22)

Piknik Country Mragowo 2004*****

Oficjalny serwis XXIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Country "Mrągowo 2004". Program, aktualności, wydarzenia, bilety.

http://www.piknikmragowo.pl/ - 17 Cze 2004

Saloon.pl - Aktualnie o Country*****

Sewis informacyjny o wydarzeniach muzycznych Country.

http://www.saloon.pl/ - 17 Cze 2004

Country Bluegrass****

Strona zespołu countrowego grającego muzykę bluegrass. Zespół opiera się na niepowtarzalnym instrumentarium w skład którego wchodzą: bluegrass dobro (istnieje kilku instrumentalistów w Polsce grających na tym instrumencie), bluegrass banjo, bluegrass mandolina, skrzypce, gitara akustyczna, kontrabas, perkusja, wokal. Jest jednym z nielicznych zespołów w Polsce posiadających tradycyjne instrumentarium bluegrassowe. Repertuar zespołu opiera się głównie na standardach muzyki bluegrass oraz country, lecz można w nim znaleźć aranżacje przebojów muzyki rockowej, pop jak również jazzowej.

http://www.bluegrass.pl/ - 5 Sty 2006

Gama-Country Agencja artystyczna Jan Chojan****

Nasza agencja specjalizuje się w organizowaniu imprez w stylu kowbojskim. Piknik Country jako niebanalna forma imprez firmowych, gminnych czy sołeckich. Imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia a także spotkania biznesowe.

http://www.gama-country.pl/ - 23 Lip 2014

Oficjalna strona duetu Easy Street. Country blues & ragtime****

Na stronie znajdziecie najnowsze informacje o zespole, mp3, galerię zdjęć, terminarz koncertów.

http://www.easystreet.art.pl/ - 10 Mar 2005

Polcountry****

Coś dla miłośników muzyki kowbojskiej. Polska strona o country (także w wersji angielskiej). Można tu znaleźć naprawdę dużo ciekawych informacji m.in. o polskich muzykach, dyskografiach, audycjach i rozgłośniach prezentujących ten rodzaj muzyki. Jest również sklep kowbojski.

http://www.polcountry.medianet.pl/ - 14 Lut 2000

Rewelers****

Strona zespołu grającego muzykę country. Prezentacja członków, dyskografia, zdjęcia z koncertów oraz odnośniki do stron WWW zaprzyjaźnionych zespołów.

http://www.rewelersi.sonic.com.pl/ - 5 Lut 2002

Strona domowa Leszka Laskowskiego****

Strony muzyka specjalizującego się w grze na "pedal steel guitar". Leszek Laskowski gra w składzie zespołów "Colorado Band" i "Lonstar Band" oraz jako muzyk sesyjny nagrywa i koncertuje z wieloma znanymi artystami na polskiej scenie country, folk i pop.

http://www.laskowski.lil.pl/ - 15 Paź 2001

Bar Country Zelistrzewo***

Strona zawiera informacje o Barze Country, jego bywalcach oraz imprezach, które się tam odbywają. Strona zawiera również dane teleadresowe baru.

http://www.republika.pl/barcountry/ - 10 Gru 2001

Bieszczadersi***

Strona bieszczadzkiego zespołu tworzącego w rytmie muzyki country. Informacja o członkach zespołu, imprezach, na których mieli możliwość zagrania. Piosenki w formacie mp3 do pobrania.

http://www.bieszczadersi.interq.pl/ - 3 Sty 2002