KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > festiwale (122)

Meloman w INTERIA.PL*****

Serwis Melom@n to na bieżąco aktualizowany zbiór wiadomości z kraju i ze świata, skierowany do miłosników muzyki klasycznej. Repertuar koncertowy filharmonii i oper, recenzje płyt, przegląd prasy, aktualności ze świata muzyki klasycznej.

http://meloman.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Abecadło muzyczno-kulturalne*****

Blog muzyczno-kulturalny poruszający tematy koncertów, literatury, instrumentów, kompozytorów, artystów, osobistości, wydarzeń i miejsc. Każdy zainteresowany powyższymi zagadnieniami dzięki lekturze znajdzie coś interesującego dla siebie i poszerzy swoją wiedzę.

http://www.alfabetmuzyki.pl/ - 4 Wrz 2013

Cograwmiescie.pl *****

Dowiedz się o aktualnych imprezach kulturalnych w Krakowie na stronie cograwmiescie.pl. Czytaj o wydarzeniach muzycznych, jak chociażby koncercie znanego i legendarnego zespołu Black Sabbath. Nie przegap Live Music Festival Kraków, podczas którego grają gwiazdy wielkiego formatu, a także są oferowane ciekawe warsztaty oraz seanse filmowe. Wybierz się również na Krakowski bieg Sylwestrowy na 5 km oraz na 10 km. Dzięki stronie, nie przegapisz także dni otwartych różnych instytucji kulturalnych. Z nami będziesz na bieżąco!

http://www.cograwmiescie.pl/ - 19 Wrz 2016

Festiwal "Blues nad Bobrem"*****

"Blues nad Bobrem" to ogólnopolska impreza składająca się z wielu części, m.in. z warsztatów muzycznych (największe w Polsce zajęcia nauki śpiewu i gry) oraz Koncertu Gwiazd. Festiwal odbywa się w Bolesławcu, mieście położonym na Dolnym Śląsku.

http://www.blues.tpi.pl/ - 23 Mar 2001

Informacje muzyczne*****

Blog z wiadomościami muzycznymi, składający się z siedmiu zakładek: Strona Główna, Muzyka, Wydarzenia, Koncerty, Artyści, Konkursy, Redakcja. Tylko u nas zapoznasz się z najaktualniejszymi wiadomościami muzycznymi przedstawionymi w bardzo krótki sposób.

http://www.muzycznenewsy.pl/ - 4 Wrz 2013

Koncerty*****

Jest to blog internetowy poświęcony koncertom, muzyce, festiwalom, instrumentom muzycznym a także wydarzeniom teatralnym. Przede wszystkim jest on przeznaczony dla pasjonatów muzyki ale ludzie, którzy średnio interesują się tematem także odnajdą coś dla siebie!

http://www.koncerty-muzyczne.pl/ - 4 Wrz 2013

Muzyka-teatr.pl *****

Na stronie internetowej www.Muzyka-Teatr.pl piszemy na co dzień głównie o festiwalach, koncertach, muzyce, operze, teatrze oraz wydarzeniach kulturalnych. Jeżeli interesujecie się Państwo kulturą, pragniecie być na bieżąco w przypadku najciekawszych wydarzeń w Polsce i na świecie, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu. Jesteśmy miłośnikami kultury, znamy się doskonale na niej, stale zwiększamy swoją wiedzę. To wszytko sprawia, że jak najbardziej powinniście Państwo do nas wstąpić.

http://muzyka-teatr.pl/ - 19 Wrz 2016

Muzykateatr.pl *****

Poznaj najnowsze doniesienia ze świata kultury razem ze stroną muzykateatr.pl. W serwisie znajdziesz aktualne wydarzenia muzyczne i teatralne oraz informacje o działaniach artystycznych w różnych instytucjach kulturalnych, które chcą przyciągnąć także uwagę ludzi młodych. Czytaj o Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Przemyślu, interesującego musicalu Mistrz i Małgorzata, Koncercie Urodzinowym Fryderyka Chopina, wystawie polskiej sztuki współczesnej w Berlinie czy ciekawej adaptacji teatralnej Skazany na bluesa.

http://muzykateatr.pl/ - 26 Wrz 2016

Newsy muzyczne*****

Blog internetowy z wiadomościami muzycznymi, przedstawionymi w klarowny sposób. Nowości oraz ciekawostki ze świata muzyki i kultury, które będą bardzo pomocne dla każdego wielbiciela sztuki.

http://www.muzyczneinfo.pl/ - 4 Wrz 2013

Parkkulturowy.com.pl *****

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dźwięki ulubionych piosenek towarzyszą nam na co dzień, poprawiają nastrój i pomagają się odprężyć. Niektórzy zadowalają się jedynie słuchaniem, inni z kolei dodatkowo poszukują informacji na temat artystów czy nadchodzących koncertów. Strona parkkulturowy.com.pl to idealne miejsce w sieci zarówno dla fanów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Relacje z koncertów i ważnych wydarzeń muzycznych, doniesienia ze świata opery i z życia muzyków to tylko niewielka część informacji, z jakimi można się zapoznać, odwiedzając stronę parkkulturowy.com.pl.

http://www.parkkulturowy.com.pl/ - 19 Wrz 2016