KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > folk (114)

Brathanki*****

O tym nowym zespole na rynku muzycznym dowiesz się z tej strony. Informacje o koncertach, teksty piosenek i wywiady.

http://www.brathanki.com.pl/ - 6 Lip 2000

Etnosystem.pl*****

Podróże, muzyka, filmy i książki z całego świata. Wino i ekologia. Relacje z wypraw, recenzje, zdjęcia z podróży. Codzienna aktualizacja.

http://etnosystem.pl/ - 12 Lis 2010

Europejska Fundacja Społeczna "Godne Życie"*****

Zasadniczym celem fundacji jest tworzenie bazy materialnej dla ewangelizacji prowadzonej przez Kościół Rzymsko-Greko-Katolicki. Oprócz tego organizacja zajmuje się pomocą humanitarną. Aktywnie działa także na niwie kulturalnej organizując aukcje, koncerty, centrum nauki tańca i nauki gry flamenco. Na stronie znajduje się oferta wydawnictwa "Kerygma", sporo linków do stron religijnych.

http://www.fundacja.org.pl/ - 3 Paź 2000

Golec uOrkiestra*****

Zespół muzyczny z Milówki, odkrycie roku 2000, zespół, który rozkołysał Sopot... . Serwis prezentuje biografię braci Golec, zawiera informacje o ich edukacji muzycznej, historię powstania zespołu. Ponadto informacje o innych projektach braci (płyty, programy telewizyjne, radiowe, nagrane z innymi muzykami: jazzowymi, rockowymi, folkowymi, popowymi, a nawet z obszaru muzyki klasycznej), dokładne informacje o koncertach, zdjęcia.

http://www.golec.pl/ - 15 Cze 2001

Muzyka latynoska Jose Torres - koncert, impreza i zabawa w stylu latino*****

Muzyka latynoska Jose Torresa to gorące rytmy latynoskie, koncerty, impreza i zabawa przy muzyce latino. Na stronie info o Jose Torresie, muzykach Salsa Tropical, wywiady, zdjęcia z koncertów, nowości, linki, zapowiedzi koncertów i imprez z muzyką latin.

http://www.torres.com.pl/ - 21 Sie 2003

AFRICAN MUSIC SHOW GROUP Ricky-Lion & Bongo Bongo****

Oficjalna strona zespołu afrykańskiego Rickyego-Liona. Elektryzująca i żywiołowa muzyka, czarnoskórzy i piękne tancerki afrosamby.

http://www.ricky-lion.com/ - 4 Mar 2005

Beltaine - Celtic Group****

Oficjalny serwis zespołu muzyki Celtyckiej "Beltaine" a w nim: baza koncertowa, muzyka, galerie, forum, chat i wiele, wiele innych działów.

http://www.beltaine.art.pl/ - 5 Mar 2004

BRAThANKI - nieoficjalna strona zespołu****

Nieoficjalna strona bardzo popularnego ostatnio zespołu BRAThANKI. Zawiera dużo informacji, ciekawostek, tekstów i multimediów - wszystkiego, co dotyczy tego zespołu...

http://brathanki.of.pl/ - 31 Sie 2000

Breizh****

Strona polskiego zespołu grającego muzykę bretońską. Na stronie znajdziecie oprócz informacji o zespole, także podstrony o Bretanii, tańcach i muzyce.

http://www.breizh.artist.pl/ - 11 Sty 2002

Carrantuohill****

Opracowana po polsku i angielsku witryna zespołu Carrantuohill wykonującego muzykę celtycką. Znajdziecie tu dyskografię, historię zespołu, pliki mp3, linki powiązane z muzyką tego rodzaju.

http://www.carrantuohill.art.pl/ - 14 Lut 2000