KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > instrumenty muzyczne (271)

Meloman w INTERIA.PL*****

Serwis Melom@n to na bieżąco aktualizowany zbiór wiadomości z kraju i ze świata, skierowany do miłosników muzyki klasycznej. Repertuar koncertowy filharmonii i oper, recenzje płyt, przegląd prasy, aktualności ze świata muzyki klasycznej.

http://meloman.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Aktualności muzyczne*****

Blog muzyczny, który opisuje muzykę, wydarzenia i koncerty. Porusza tematy najważniejszych aktualnych wydarzeń muzycznych.

http://www.aktualnoscimuzyczne.pl/ - 4 Wrz 2013

Festiwal "Blues nad Bobrem"*****

"Blues nad Bobrem" to ogólnopolska impreza składająca się z wielu części, m.in. z warsztatów muzycznych (największe w Polsce zajęcia nauki śpiewu i gry) oraz Koncertu Gwiazd. Festiwal odbywa się w Bolesławcu, mieście położonym na Dolnym Śląsku.

http://www.blues.tpi.pl/ - 23 Mar 2001

Instrumenty muzyczne*****

Sklep muzyczny - instrumenty muzyczne klasyczne: instrumenty dęte, smyczkowe, perkusyjne oraz akcesoria muzyczne: struny, pulpity do nut, stojaki, statywy.

http://www.kobimpex.pl/ - 24 Cze 2004

Koncerty*****

Jest to blog internetowy poświęcony koncertom, muzyce, festiwalom, instrumentom muzycznym a także wydarzeniom teatralnym. Przede wszystkim jest on przeznaczony dla pasjonatów muzyki ale ludzie, którzy średnio interesują się tematem także odnajdą coś dla siebie!

http://www.koncerty-muzyczne.pl/ - 4 Wrz 2013

Magazyn dla gitarzystów*****

Ćwiczenia, opisy sprzętu, wiadomości teoretyczne, giełda ogłoszeń, gadki, koncerty, prezentacje mp3 zespołów amatorskich i wiele innych rzeczy!

http://www.gitara.pl/ - 7 Cze 2000

Mat Max - producent instrumentów muzycznych*****

Strona firmy zajmującej się produkcją pałeczek perkusyjnych i fletów prostych drewnianych. Na stronie informacje o firmie, oferta i dane teleadresowe.

http://www.matmax.pl/ - 17 Lis 2001

MAYA 44 w NovaMusic - Twoje studio muzyczne...*****

Oferujemy kompleksowe usługi oraz rozbudowaną ofertę sprzętową w zakresie wyposażenia studia muzycznego. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co może być przydatne w profesjonalnych produkcjach bazujących na komputerowych systemach muzycznych Apple/PC.

http://www.novamusic.pl/ - 15 Wrz 2005

Muzyczna pasja*****

Startyourmusic.pl jest to serwis muzyczny, na którym znajdziesz najwartościowsze informacje ze świata kultury i muzyki. Nasza strona ukaże Ci szeroki horyzont świata instrumentów i kompozytorów.

http://www.startyourmusic.pl/ - 4 Wrz 2013

MUZYK - instrumenty muzyczne*****

Witryna lubelskiego sklepu muzycznego. Zamieszczono tu ofertę sklepu (obejmującą także wyposażenie dyskotek) wraz z cenami, mapkę dojazdu i dane teleadresowe.

http://www.instrumentymuzyczne.pl/ - 6 Sty 2003