KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > instytucje muzyczne (38)

Chór Akademii Medycznej w Gdańsku*****

Oficjalna strona Chóru Akademii Medycznej w Gdańsku. Znajdziecie tu Informacje o chórze, nieco zdjęć, próbki mp3 z nagrań itd. Strona dostępna również w angielskiej wersji językowej.

http://www.choramg.pl/ - 9 Lip 2001

Festiwal "Blues nad Bobrem"*****

"Blues nad Bobrem" to ogólnopolska impreza składająca się z wielu części, m.in. z warsztatów muzycznych (największe w Polsce zajęcia nauki śpiewu i gry) oraz Koncertu Gwiazd. Festiwal odbywa się w Bolesławcu, mieście położonym na Dolnym Śląsku.

http://www.blues.tpi.pl/ - 23 Mar 2001

Sklep z zegarkami*****

Casio Market oferuje zegarki, kalkulatory i instrumenty muzyczne marki Casio. W ofercie zegarki męskie i zegarki damskie oraz kalkulatory graficzne, programowalne i standardowe; instrumenty muzyczne - pianina cyfrowe, perkusje, keyboardy, akcesoria.

http://www.casiomarket.pl/ - 14 Lis 2005

Chór Cantus - Stalowa Wola****

Oficjalna strona chóru Cantus ze Stalowej Woli działającego przy Miejskim Domu Kultury - historia, galerie zdjęć, kontakt.

http://www.drew-lamp.com.pl/cantus - 23 Mar 2004

Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego****

Informacje o filharmonii, artyści, program, recenzje, aktualności.

http://www.filharmonia.an.pl/ - 27 Lip 2001

Guitarmanic - lekcje gry na gitarze****

Oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na gitarze w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcesz nauczyć się gry na gitarze to koniecznie odwiedź naszą nową stronę internetową i skorzystaj z naszych usług. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi kursantami. Prowadzimy lekcje gry na gitarze dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Mamy nowoczesne sale prób, dzięki czemu nasze lekcje przebiegają w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam, że nauka gry na gitarze to nic strasznego i że każdy może się tego nauczyć.

http://guitarmanic.pl/ - 19 Lut 2015

Muzycy.pl - Branżowy Serwis Muzyczny****

Internetowa giełda muzyczna, instrumenty i sprzęt muzyczny, Forum środowiska muzycznego, Katalog zespołów i wykonawców z całej Polski - Darmowe wizytówki, tysiące tekstów piosenek w praktycznej wyszukiwarce. Sklepy i serwisy muzyczne, Producenci, Nauka muzyki - szkoły i lekcje prywatne.

http://www.muzycy.pl/ - 2 Mar 2005

Nauka gry na gitarze****

Autor strony zaznajamia ze swoją pasją do muzyki. Publikowane są tutaj wiadomości o jego instrumencie oraz tabulatury gitarowe do muzyki Metalliki, Led Zeppelin i Jimiego Hendrixa.

http://republika.pl/kubamorkis/ - 29 Lis 2001

Nie Tylko Flamenco - Teatr Tańca****

Działalność Teatru Tańca NTF - spektakle, warsztaty tańca, nauka i koncerty.

http://www.ntf.pl/ - 19 Kwi 2004

Opera bałtycka****

Strony Opery Bałtyckiej w Gdańsku, na których znajdziesz wszystkie informacje o Operze: działalność, repertuar, plany na przyszłość.

http://www.operabaltycka.pl/ - 24 Lip 2001