KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > jazz (106)

Frank Zappa*****

Dla samych cytatów FZ warto zajrzeć na tą stronę. Poza tym jest biografia mistrza, dyskografia, teksty utworów, kilkanaście wywiadów i recenzji. Brawo Maciek (autor strony).

http://zappa.rockmetal.art.pl/ - 14 Lut 2000

TOUCH AND GO - wizytówka 30ton*****

Najlepsza strona o Touch And Go na świecie zdaniem lidera zespołu Davida Lowe. Wszystko o Touch And Go w html i flash. Dyskografia, historia, real audio, real video.

http://www.touchandgo.30ton.com.pl/ - 19 Lip 2000

45 Krakowskie Zaduszki Jazzowe****

Strona festiwalu jazzowego, który odbył się w dniach 1-6 listopada 2000 r. Informacje na temat programu, lista imprez towarzyszących i punktów sprzedaży biletów.

http://www.zaduszki.hoga.pl/ - 27 Wrz 2001

Biba Cool****

Witryna zespołu Biba Cool zawiera informacje na temat historii i składu personalnego zespołu, koncertów, muzyki (dostępne są pliki mp3).

http://www.bib.a.pl/ - 25 Lut 2000

BOBA JAZZ BAND****

Strony zespołu jazzowego repertuar i dorobek twórczy grupy.

http://www.boba-jazz-band.de/ - 8 Lis 2001

Boris Vian****

Wszystko (lub prawie wszystko) o Borisie Vianie. Biografia, bibliografia, teksty piosenek, muzyka (mp3), itp...

http://borisvian.w.interia.pl/ - 5 Lut 2002

Christian VANDER i Robert WYATT****

Christian VANDER należy jako założyciel i leader grupy MAGMA do najbardziej wpływowych osobowości europejskiej awangardy jazz-rockowej. Robert WYATT jest angielskim muzykiem i wokalistą, który jako pierwszy perkusista przełamał granice panujące pomiędzy rockiem i sztuką jazzową. Na stronie informacje o tych artystach.

http://members.tripod.de/RafaelKozub/ - 20 Wrz 2001

Consort****

Internetowy Salon Płytowy "Consort" specjalizuje się w muzyce jazzowej i klasycznej. Można przeszukać katalog na cztery sposoby, zapoznać się z nowościami i złożyć zamówienie na wybraną płytę.

http://www.consort.com.pl/ - 14 Lut 2000

DreamLand****

Zespół gra mieszankę gatunków muzycznych rocka, funky i jazzu. Geneza powstania zespołu, szereg fotek z występów, wiadomości o muzykach plus download ich utworów.

http://republika.pl/msyro/dream.html - 10 Gru 2001

Fallin - nowy wymiar muzyki****

Strona zespołu Fallin... Jazz, tripphop, muzyka elektroniczna, psychodeliczne sample. Historia, płyty, odsłuch, galeria. Możliwość zamówienia płyt.

http://www.fallin.com.pl/ - 13 Lut 2004