KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > kluby muzyczne (115)

Mixmaster w INTERIA.PL - clubbing na najwyższym poziomie*****

Serwis poświęcony polskiej i nie tylko scenie klubowej. Znajdziesz tu pokaźną bazę imprez, biografi DJ'ów oraz wiadomości ze świata muzyki klubowej.

http://mixmaster.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Dj-zone.net*****

Serwis poświęcony dj i muzyce klubowej. Pełno mp3, livesetów, opisów klubów, sprzętu dj, biografii, opisów imprez techno, galerii...

http://www.dj-zone.net/ - 16 Sty 2004

DRUMTOWN*****

Serwis muzyczny promujący takie gatunki jak drum'n'bass oraz 2step. Znajdziecie tu relacje i zapowiedzi imprez, booking, wywiady z dj'ami i mc.

http://www.drumtown.pl/ - 10 Wrz 2001

f r g s m o z g b y d g o s z c z*****

Artystyczna działaność bydgoskiego klubu "MÓZG" opiera się na prezentowaniu wystaw malarskich, fotograficznych, pokazów performance, koncertów muzycznych, prezentacji teatralnych oraz wszelkich innych przejawów działaności twórczej. Na stronie aktualności, archiwum,

http://www.mozg.art.pl/ - 6 Paź 2000

Klub Ground Zero*****

Oficjalna witryna klubu Ground Zero w Warszawie. Na stronach można poczytać o klubie, imprezach, rezerwacjach, cenach...

http://www.groundzero.pl/ - 15 Lut 2000

Klub Selekcja - Warszawa - muzyka house*****

Nowy, ekskluzywny klub w Warszawie - Selekcja - zaprasza. Doskonała muzyka, znakomita kuchnia i spektakularna zabawa. Warszawa nocą - zapraszamy do naszego klubu, u nas zawsze udane imprezy, muzyka house i inna. Klub Selekcja zaprasza na klubowe środy.

http://www.klub-selekcja.pl/ - 21 Lut 2005

Kluby Kraków*****

Spędź niezapomnianą noc w Krakowie. Nasz serwis daje gwarancję najlepszej zabawy. Darmowe drinki, piwo, szoty to tylko kilka z naszych propozycji. Wybierz odpowiadający Ci klub i baw się do samego rana z Go2sleep.

http://go2sleep.eu/kluby-krakow/ - 14 Cze 2010

Muzyka-teatr.pl *****

Na stronie internetowej www.Muzyka-Teatr.pl piszemy na co dzień głównie o festiwalach, koncertach, muzyce, operze, teatrze oraz wydarzeniach kulturalnych. Jeżeli interesujecie się Państwo kulturą, pragniecie być na bieżąco w przypadku najciekawszych wydarzeń w Polsce i na świecie, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu. Jesteśmy miłośnikami kultury, znamy się doskonale na niej, stale zwiększamy swoją wiedzę. To wszytko sprawia, że jak najbardziej powinniście Państwo do nas wstąpić.

http://muzyka-teatr.pl/ - 19 Wrz 2016

Onyx Club - dyskoteka, klub muzyczny - Tarnowskie Góry *****

ONYX - klub muzyczny, dyskoteka w Tarnowskich Górach woj. śląskie. ONYX to nowoczesny klub muzyczny a w nim 5 barów, 2 parkiety - dancowy i klubowy, gwiazdy i topowi dj`e.

http://www.onyxclub.pl/ - 26 Paź 2004

Parkkulturowy.com.pl *****

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dźwięki ulubionych piosenek towarzyszą nam na co dzień, poprawiają nastrój i pomagają się odprężyć. Niektórzy zadowalają się jedynie słuchaniem, inni z kolei dodatkowo poszukują informacji na temat artystów czy nadchodzących koncertów. Strona parkkulturowy.com.pl to idealne miejsce w sieci zarówno dla fanów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Relacje z koncertów i ważnych wydarzeń muzycznych, doniesienia ze świata opery i z życia muzyków to tylko niewielka część informacji, z jakimi można się zapoznać, odwiedzając stronę parkkulturowy.com.pl.

http://www.parkkulturowy.com.pl/ - 19 Wrz 2016