KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > koncerty (227)

Cograwmiescie.pl *****

Dowiedz się o aktualnych imprezach kulturalnych w Krakowie na stronie cograwmiescie.pl. Czytaj o wydarzeniach muzycznych, jak chociażby koncercie znanego i legendarnego zespołu Black Sabbath. Nie przegap Live Music Festival Kraków, podczas którego grają gwiazdy wielkiego formatu, a także są oferowane ciekawe warsztaty oraz seanse filmowe. Wybierz się również na Krakowski bieg Sylwestrowy na 5 km oraz na 10 km. Dzięki stronie, nie przegapisz także dni otwartych różnych instytucji kulturalnych. Z nami będziesz na bieżąco!

http://www.cograwmiescie.pl/ - 19 Wrz 2016

F O T I S S O U N D - Profesjonalne systemy nagłośnienia estradowego*****

F O T I S S O U N D - Profesjonalne systemy nagłośnienia estradowego. Obsługa koncertów oraz imprez artystycznych w hali i w plenerze.

http://www.fotissound.com/ - 3 Gru 2001

Festiwal "Blues nad Bobrem"*****

"Blues nad Bobrem" to ogólnopolska impreza składająca się z wielu części, m.in. z warsztatów muzycznych (największe w Polsce zajęcia nauki śpiewu i gry) oraz Koncertu Gwiazd. Festiwal odbywa się w Bolesławcu, mieście położonym na Dolnym Śląsku.

http://www.blues.tpi.pl/ - 23 Mar 2001

Infomusic - koncerty, giełda instrumentów*****

Muzyczny serwis informacyjny, a w nim koncerty, nowości muzyczne, darmowe mp3, recenzje płyt cd, giełda instrumentów (gitary i inne instrumenty muzyczne), muzyka - kluby muzyczne, studia nagrań, sklepy cd i zespoły muzyczne.

http://www.infomusic.pl/ - 4 Maj 2006

Leszek Cichoński*****

Oficjalna, pierwsza w Polsce strona Leszka Cichońskiego. Znjadziesz tu pliki mp3, biografię, fotogalerie, informacje o zespole, jego koncertach i opisy wydawnictw edukacyjnych.

http://www.cichonski.art.pl/ - 12 Mar 2001

Metallica Page*****

Wszystko o Metallice. Dyskografia, historia, zdjęcia, teksty piosenek, tabulatury, koncerty, wywiady i wile innych informacji o zespole.

http://www.metalpage.w.pl/ - 4 Maj 2000

Metallica site!*****

Na stronie obszerna baza MP3, teledysków, midi, tabulatur, fotek, wywiadów etc... tylko Metalliki!!!! Forum dyskusyjne, chatroom.

http://www.metalclub.of.pl/ - 27 Paź 2001

Modern Mode*****

Strona o zespole Depeche Mode. Można znaleźc na niej między innymi: newsy z życia zespołu, teksty piosenek, galerię, dyskografię, muzykę.

http://www.dm.z.pl/ - 26 Paź 2001

Muzykateatr.pl *****

Poznaj najnowsze doniesienia ze świata kultury razem ze stroną muzykateatr.pl. W serwisie znajdziesz aktualne wydarzenia muzyczne i teatralne oraz informacje o działaniach artystycznych w różnych instytucjach kulturalnych, które chcą przyciągnąć także uwagę ludzi młodych. Czytaj o Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Przemyślu, interesującego musicalu Mistrz i Małgorzata, Koncercie Urodzinowym Fryderyka Chopina, wystawie polskiej sztuki współczesnej w Berlinie czy ciekawej adaptacji teatralnej Skazany na bluesa.

http://muzykateatr.pl/ - 26 Wrz 2016

Polecanemuzyczne*****

W serwisie polecanemuzyczne.pl znajdziesz teksty i artykuły z zakresu kultury, muzyki oraz sztuki. Dowiesz się o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i muzycznych, a także poznasz historię niezwykłych instytucji artystycznych. Z nami, nie opuścisz żadnej interesujące wystawy, ani nie ominą Cię informacje o konkursach organizowanych dla młodych twórców i artystów. Strona polecanemuzyczne.pl to także najnowsze doniesienia o wybitnych jednostkach, które na stałe wpisały się w rozwój kultury i sztuki.

http://polecanemuzyczne.pl/ - 19 Wrz 2016