KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > muzyka filmowa (32)

Human Traffic*****

Oficjalna polska strona filmu Human Traffic

http://www.humantraffic.tantra.com.pl/humantraffic/ - 17 Sie 2001

Promocja PAP*****

Na stronach ARTINFO, przygotowanych przez Redakcję Serwisów Specjalnych Polskiej Agencji Prasowej znajdziecie omówienia: filmów wchodzących na ekrany kin polskich, filmów wydanych na kasetach wideo, nowości książkowych, wydawnictw fonograficznych.

http://artinfo.pap.com.pl/ - 14 Lut 2000

Club Feliz****

Muzyczny film dokumentalny Pascala Letelliera i Karima Dridi. Cuba Feliz to historia mężczyzny, który miał marzenia. Ten człowiek to Gallo - uliczny śpiewak, który szuka spełnienia tych marzeń po całej Kubie. Gallo wkracza w samo jądro muzycznych legend: gwiazd salsy, raperów ze slumsów, bandów hałaśliwych, starych ludzi, śpiewaków bolero, muzyków improwizujących jazz, mistycznych bębnów i wiejskich rewelersów... . Informacje o filmie, kometarz reżysera dotyczący tworzenia filmu, recenzje, główni bohaterowie - czyli aktorzy i muzycy, galeria zdjęć oraz zwiastun.

http://www.cubafeliz.tantra.com.pl/ - 12 Lis 2001

James Horner****

Strona poświęcona kompozytorowi muzyki filmowej. Biografia i filmografia artysty, wywiady, aktualności oraz... plotki.

http://www.james-horner.stopklatka.pl/ - 24 Sty 2002

Jesus Christ Superstar unofficial page****

Polski serwis o genialnej rock-operze pt.: "Jesus Christ Supertar". Znajdziesz tu informacje o spektaklu, autorach, ekranizacjach. Znajdują się tu także :nagrania, spis piosenek, galeria.

http://www.jcs.w.pl/ - 19 Sie 2002

Kakafonia - centrum dźwięków****

Kakofonia to zbiór najlepszych plików dźwiękowych z najlepszych polskich i zagranicznych filmów, seriali i reklam. Wystarczy, że klikniesz na jednym z tytułów filmów w menu po lewej stronie i będziesz mógł wysłuchać najbardziej znanych i lubianych cytatów zapisanych w formacie WAV i MP3.

http://www.kakofonia.stopklatka.pl/ - 11 Lip 2001

Oficjalna strona Macieja Zielińskiego****

Informacje o kompozytorze Macieju Zielińskim, autorze muzyki m.in.: do filmów: "Gry uliczne", "Niemcy", "Świąteczna przygoda", muzyki teatralnej, ilustracji do produkcji telewizyjnych i filmów reklamowych, autorze piosenek oraz twórcy muzyki współczesnej.

http://kompozytorxxi.w.interia.pl/index.htm - 10 Gru 2003

PATHFINDER - polski zespół symfoniczny power metal****

Symfoniczny power metal rodem z Polski!

http://www.pathfinderband.com/ - 31 Gru 2013

"Quo vadis"- ścieżka filmowa****

Oficjalna strona ścieżki dźwiękowej do filmu "Quo Vadis". Na stronie znajdziesz aktualności, zdjęcia z planu teledysku oraz ze studia, biografie, a także zwiastun filmu.

http://quovadis.sonymusic.pl/ - 2 Wrz 2001

Strona Domowa YASF****

Na strnoe można znaleźć dużo muzyki w formacie midi oraz odnośniki do stron o różnorodnej tematyce: media, firmy, muzyka, pliki i inne.

http://www.kki.net.pl/yasf/ - 27 Lis 2001