KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > muzyka klasyczna (160)

Meloman w INTERIA.PL*****

Serwis Melom@n to na bieżąco aktualizowany zbiór wiadomości z kraju i ze świata, skierowany do miłosników muzyki klasycznej. Repertuar koncertowy filharmonii i oper, recenzje płyt, przegląd prasy, aktualności ze świata muzyki klasycznej.

http://meloman.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Chór Akademii Medycznej w Gdańsku*****

Oficjalna strona Chóru Akademii Medycznej w Gdańsku. Znajdziecie tu Informacje o chórze, nieco zdjęć, próbki mp3 z nagrań itd. Strona dostępna również w angielskiej wersji językowej.

http://www.choramg.pl/ - 9 Lip 2001

Filharmonia Opolska*****

Witryna opolskiej Filharmonii. Muzyka, kultura, sztuka, koncerty, audycje, audycje szkolne, wynajem sal, zespoły muzyczne.

http://www.filh.opole.mtl.pl/ - 21 Mar 2000

Informacje muzyczne*****

Jest to serwis muzyczny przeznaczony dla pasjonatów muzyki. Tylko u nas znajdziesz informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych oraz nowości ze świata muzyki i kultury.

http://www.muzyczne-newsy.pl/ - 4 Wrz 2013

Józef Skrzek*****

Strona Józefa Skrzeka. Na stronie zamieszczone są informacje o muzyku zilustrowane zdjęciami oraz wybranymi utworami muzycznymi, dyskografia, informacje o najbliższych koncertach. Można także zamówić jego utwory składając formularz zamówienia.

http://www.skrzek.com/ - 18 Lip 2001

Klasyka muzyki*****

Nasz blog internetowy to najaktualniejsze informacje ze świata muzyki klasycznej. Tylko u nas dowiesz się, gdzie odbędą się interesujące koncerty oraz konkursy wyławiające młode talenty.

http://www.klasykamuzyki.pl/ - 4 Wrz 2013

MusicInfo - Serwis muzyczny*****

Na tej stronie znajdziesz wiele informacji na temat kompozytorów, epok, tańców...

http://musicpim.w.interia.pl/ - 13 Lis 2002

Muzyka klasyczna*****

Jest to blog internetowy poświęcony muzyce klasycznej. Składa się z trzech kategorii: muzyka, artyści, wydarzenia. Każdy koneser muzyki odnajdzie na nim coś interesującego dla siebie.

http://www.klasycznamuzyka.pl/ - 4 Wrz 2013

Newsy muzyczne*****

Blog internetowy z wiadomościami muzycznymi, przedstawionymi w klarowny sposób. Nowości oraz ciekawostki ze świata muzyki i kultury, które będą bardzo pomocne dla każdego wielbiciela sztuki.

http://www.muzyczneinfo.pl/ - 4 Wrz 2013

Piotr Paczyński*****

O kilku bardzo fajnych rzeczach: fraktalach i chaosie, muzyce, plikach midi, kostce Rubika, matematyce, itp. Ponadto kącik muzyczny prezentujący twórczość autora, a także pliki z muzyką z wielu popularnych filmów.

http://www.paczyn.gv.edu.pl/ - 1 Paź 2001