KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > muzyka religijna (86)

Kalwaryjskie Dróżki*****

Co roku w czasie Wielkiego Tygodnia do Kalwarii Zebrzydowskiej ściągają tłumy pielgrzymów. Biorą udział w mających wielowiekową tradycję misteriach Męki Pańskiej. O ich dziejach jak też i historii całego zebrzydowskiego sanktuarium opowiadają na swojej internetowej stronie bernardyni. Same misteria można pooglądać na zdjęciach; są też kalwaryjskie pieśni (nagrane w MP3) oraz szczegółowy przewodnik po dróżkach (z interaktywną mapą).

http://www.kalwaria.ofm.pl/ - 18 Kwi 2001

..:: JCS ::.. - Oficjalna strona zespołu****

JCS czyli Polski Chrześcijański Hip-Hop. Na stronie znajdziesz informacje o tym zespole, ich muzykę (mp3) i foty a nawet graffiti. Będziesz mógł podyskutować również na forum.

http://www.jcs.kdm.pl/ - 5 Mar 2002

2HP4J - Oficjalna strona zespołu****

Strona zespołu Hip-Hopowego z przesłaniem. Wystarczy posłuchać ich utworów, aby zwrócić uwagę, na te jakże realne teksty mówiące o Bogu. Na stronie znajdziemy sporo ich utworów w formacie MP3 i wiele innych ciekawych rzeczy. Warto również zobaczyć dsykusje toczące się na Księdzę Gości gdzie znajdziemy około 600 wpisów...

http://www.2hp4j.kdm.pl/ - 25 Sty 2002

Anioły do mnie wysyłaj****

Oficjalna strona Tomka Kamińskiego, na której możesz znaleźć informacje o artyście i jego nowej płycie. Znajdują się tu także fotki, video i fragmenty plików mp3 do ściągnięcia.

http://www.kaminski.net.pl/ - 20 Lip 2001

Ccm - współczesna muzyka chrześcijańska****

Oferta Studia obejmuje: nagrywanie muzyki w swoim profesjonalnym studiu w Wiśle, kopiowanie kaset magnetofonowych i video, prowadzenie wydawnictwa muzycznego DR Studio, wydawanie periodyka muzycznego Magazyn CCM, import i dystrybucja płyt z muzyką CCM ponad 20 wydawców zagranicznych, prowadzenie sklepu internetowego i klubu wysyłkowego.

http://www.sklep.ccm.pl/ - 9 Paź 2003

Christopher****

Firma oferuje organy kościelne wraz z ich dostawą i instalacją; na stronie informacje na temat działalności firmy, galeria zdjęć, informacje o serwisie oraz dane kontaktowe z możliwością zamówienia prospektu oraz cennika.

http://www.johannus.pl/ - 28 Kwi 2004

Emaus - chrześcijański zespół muzyczny****

Oficjalna strona chrześcijańskiego zespołu muzycznego "Emaus" z Białegostoku. Najświeższe aktualności, informacje o koncertach charytatywnych, musical "Król wszystkich królów", nasze inspiracje, informacje o nas, zdjęcia.

http://www.emaus.to.pl/ - 10 Lut 2004

Euangelion****

Oficjalna strona zespołu. Znajdziesz tu historie zespolu, fotki, informacje o koncertach, testy oraz próbki piosenek.

http://www.euangelion.kdm.pl/ - 5 Sie 2001

Festiwal Piosenki Religijnej na Świętej Górze****

Strona poświęcona corocznemu festiwalowi piosenki religijnej. Na stronie informacje o sponsorach, konkursie, warsztatach artystycznych oraz transmisjach.

http://www.ignis.org.pl/ - 28 Sie 2001

Gloria****

Strona prezentująca muzykę kościelną, organową. Znajdziesz tu nuty, opracowania, pieśni, muzykę w formacie mp3 oraz przydatne linki.

http://republika.pl/chwalmy/ - 7 Gru 2001