KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > poezja śpiewana (66)

Autoryzowana strona Grupy POD BUDĄ*****

Strona przeznaczona dla prawdziwych fanów zespołu. Znajdziesz tu mnóstwo informacji, historię grupy, dyskografię, biografie poszczególnych członków oraz zdjecia i wywiady.

http://www.podbuda.art.pl/ - 28 Lis 2001

Strefa Piosenki Literackiej*****

Strona dla miłośników muzyki refleksyjnej, ciekawej książki. Oprócz suchych faktów i recenzji znajdziecie tu nowości wydawnicze, informacje jak zaistnieć i jak wystartować w konkursach.

http://www.piosenka.bnet.pl/ - 16 Lip 2001

Anna Jantar****

Witryna poświęcona słynnej piosenkarce. Fragmenty teledysków. Galeria zdjęć.

http://annajantar.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

Bez Cła****

Spotkaliśmy sie u zbiegu dróg i razem udaliśmy sie na nowe poszukiwanie. Nie jest to łatwe, bo dzieli nas prawie tysiąc kilometrów... i granica. Tak zostaliśmy "przemytnikami". Przemycamy przez granicę dźwięki, pomysły, słowa i nawet udało nam się z przyjaźnia... i to wszystko Bez Cła!... a co tam! Strona grupy wykonująej poezję śpiewaną.

http://www.bez-cla.com/ - 16 Kwi 2004

Bo Tak****

Strona zespołu tworzącego muzykę, którą można zaklasyfikować do poezji śpiewanej. Na stronie historia grupy, teksty utworów oraz zdjęcia.

http://www.botak.sitenet.pl/ - 8 Kwi 2002

Ewa Demarczyk****

Bogata w informacje i zdjęcia strona poświeęona gwieździe polskiej estrady lat 60-tych. Na stronie można znaleźć nie tylko życiorys Ewy Demarczyk, ale również teksty piosenek, dyskografie i linki do innych stron.

http://www.ewa-demarczyk.republika.pl/ - 30 Sie 2001

Grzegorz Turnau****

Oficjalna witryna polskiego wykonawcy piosenki poetyckiej- Grzegorza Turnaua.

http://www.turnau.com.pl/ - 9 Lip 2001

LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW ZAPRASZA!!!****

Strona poświęcona Lubelskiej Federacji Bardów, którą tworzy kilku piosenkarzy z Lublina i okolic, śpiewających w różnych stylach muzycznych. Na stronie ich życiorysy, zdjęcia, informacje o występach.

http://www.lfb.lublin.pl/ - 28 Lis 2001

Pod budą- strona nieoficjalna****

Nieoficjalna strona grupy Pod Budą. Znajdziecie tu opis całej dyskografii, zobaczycie okładki płyt, poczytacie teksty piosenek a grający na gitarze znajdą tu chwyty do niektórych utworów. W galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć grupy.

http://www.podbuda.republika.pl/ - 3 Sie 2001

Robert Kasprzycki****

Na stronie biografia artystyczna i artysieczna wokalisty (chyba trochę mało znanego - niestyety), dyskografia, teksty piosenek, przegląd prasy - artykuły i wywiady, galeria zdjęć oraz informacje o koncertach.

http://www.uj.edu.pl/kultura/kasprzycki/ - 27 Lis 2001