KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > prasa muzyczna (35)

Enigma*****

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się internetowy magazyn hip hopowy, gdzie znajdziecie najnowsze doniesienia ze świata rapu i hip hopu - polskiego i zagranicznego, recenzje płyt, artykuły, informacje o imprezach muzycznych. W dziale "internet" czeka na was masa linków.

http://www.enigma.art.pl/ - 14 Lut 2000

Multum In Parvo webzie*****

Bezpłatny miesięcznik internetowy poświęcony muzyce metalowej. Co miesiąc mnóstwo wywiadów, recenzji, relacji z koncertów, wieści dot. muzyki. Codziennie nowa dawka informacji, bazy danych zespołów oraz wytwórni. Konkursy, Mp3...

http://www.mip.av.pl/ - 15 Sty 2001

Serwis muzyki hip-hop.*****

Portal i strona gazety internetowej poświęconej kulturze HIP-HOP. Znajdziesz tu informacje ze świata muzyki i kultury Hip-hop, recenzje, dane o koncertach i imprezach.

http://www.hip-hop.pl/ - 19 Wrz 2003

Sound Vision*****

Strona czasopisma Sound-Vision. Na stronie znajdują się nowinki ze świata technologii audio-video, opisy sprzętu DVD, VHS, CD, CD-RW, recenzje filmów i płyt z muzyką.

http://www.exico.pl/ - 10 Sie 2001

30 Ton****

Masa informacji czeka na tych, którzy zawędrują na witrynę Codziennej Gazety Muzycznej "30 Ton". Poza notowaniem znanej z telewizji listy są nowości płytowe, informacje o koncertach, zagadki.

http://www.30ton.com.pl/ - 14 Lut 2000

ANTIMUSICK****

Strona internetowa miesięcznika poświęconego muzyce alternatywnej. Pomocne archiwum wcześniejszych wydań, aktualne wiadomości, recenzje.

http://klio.umcs.lublin.pl/users/frelik/ - 2 Paź 2001

ART. MUSIC****

Bardzo dobre miejsce do odwiedzin. Na witrynie internetowego serwisu muzycznego można znaleźć informacje o koncertach, recenzje, teksty piosenek, biografie artystów, pooglądać zdjęcia. Nie brakło linków do stron wykonawców polskich i zagranicznych.

http://psm.art.pl/ - 14 Lut 2000

Audio****

W wirtualnej wersji magazynu zamieszczono ranking sprzętu audio, teksty z numerów archiwalnych, informacje o producentach, recenzje płyt.

http://www.audio.com.pl/ - 14 Lut 2000

Doda Elektroda****

Strona fanów Doroty Rabczewskiej. Informacje na temat Dody Elektrody, ciekawe tematy oraz ciekawostki dotyczące Virgin.

http://elektroda-doda.blogspot.com/ - 15 Lut 2007

Hi-Fi i Muzyka****

Miesięcznik jest skierowany do audiofilów i melomanów. Oprócz nowości i zapowiedzi znajdziecie tu aktualny ranking sprzętu hi-fi oraz testy.

http://www.hi-fi.com.pl/ - 14 Lut 2000