KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > przeboje (110)

Dlaczego nigdzie nie możesz znaleźć nowości z list przebojów w MIDI ? BO SĄ TU !!!!*****

Prawie 1000 wyselekcjonowanych utworów z list przebojów takich rozgłośni radiowych jak RMF FM i Radio ZET, konkurs śpiewania KARAOKE, wszystko za darmo. Teraz już nie masz wyboru - musisz tu wejść!!! Kliknij!!! Warto!!!

http://midi.iq.pl/ - 19 Cze 2000

Funksters*****

Serwis muzyczny, wiele utworów do posłuchania i ściągnięcia. Wiele gatunków muzyki, od alternatywnej, aż po techno...A także humor, programy i inne ciekawostki.

http://funksters.nuta.pl/ - 28 Wrz 2001

Joohn's Rock & MIDI Page*****

Nic dziwnego, że strona zaczyna otrzymywać wyróżnienia. Autor zgromadził pokaźną ilość informacji - pliki dźwiękowe (midi, mp 3 i inne), teksty i tabulatury utworów, historię i dyskografię kilku znaczących wykonawców (Led Zeppelin, Eric Clapton). Nie zapomniał o programach muzycznych i linkach (mało, ale za to dobre)

http://muzyka.iq.pl/ - 21 Sty 2000

monterNET*****

Ta witryna przypomina centrum informacyjne i plikach dźwiękowych (mp 3, midi, wav i inne). Można posłuchać miksów w formacie real audio (muzycznych i politycznych), ściągnąć programy do nagrywania, odtwarzania i kompresji plików. Jest sporo ciekawych linków. Miłośnicy filmów znajdą tu sample z "Seksmisji" i "Rejsu

http://www.rmf.pl/ludzie/monter/NET.htm - 21 Sty 2000

MP3 Service*****

Baza danych z legalnymi plikami mp3. Poza tym informacje o ripperach, odtwarzaczach, encoderach, lista przebojów, testy sprzętu, opisy programów, linki, konkursy, IRC.

http://mp3.pl/ - 17 Cze 2003

Oficjalna Polska Strona Whitney Houston*****

Oficjalna polska strona poświęcona wokalistce Whitney Houston. Ogromna ilość informacji, filmy, zdjęcia, dyskografia, biografia, fan club.

http://www.whitneyhouston.pl/ - 21 Sie 2002

OGAE Poland*****

Na stronie zamieszczono następujące działy: news, czytelnia, OGAE Poland, OGAE International, Eurowizja, konkursy...

http://www.eurowizja.org/ - 7 Sty 2005

TOYA*****

Jeśli wierzyć informacjom na stronie, stacja ta jest największą w Łodzi. Internetowa witryna zawiera mnóstwo informacji - lokalnych, muzycznych. Dobrym pomysłem jest zamieszczenie przewodnika po internecie zwłaszcza, że za pośrednictwem stacji można uzyskać do niego dostęp. Jest sporo linków i informacji technicznych

http://www.toya.com.pl/ - 10 Lut 2005

Wibrator Muzyczny Aktivist*****

Strona poświęcona polskiej muzyce. Znajdziesz tu darmową muzykę do ściągnięcia, informacje o zaspołach, wydarzenia, aktualności. Można też zamieścić na stronie własną twórczość.

http://warszawa.aktivist.pl/wibrator/ - 3 Paź 2001

30 Ton****

Masa informacji czeka na tych, którzy zawędrują na witrynę Codziennej Gazety Muzycznej "30 Ton". Poza notowaniem znanej z telewizji listy są nowości płytowe, informacje o koncertach, zagadki.

http://www.30ton.com.pl/ - 14 Lut 2000