KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > rap i hip-hop (393)

2pac Shakur*****

Strona poswięcona mc`s Tupacowi Shakur. Zawiera dyskografię, filmografię, pliki, zdjęcia...

http://www.shambo.republika.pl/ - 18 Wrz 2001

Alicia Keys*****

Witryna poświęcona amerykańskiej wokalistce śpiewającej muzykę hip hopową i soul. Dyskografia, informcje o konferencjach, zdjęcia i linki do stron. Również informacje o amerykańskim muzyku hip hopowym Ginuwine i kwartecie Destiny`s Child.

http://republika.pl/sallinger/ - 3 Paź 2001

Battle Of The Year*****

Zawsze aktualne informacje na temat Battle Of The Year czyli walki mistrzów w tańcu BREAK DANCE.

http://boty.pl/ - 2 Mar 2005

CLINIC MFE ubrania sportowe*****

Strona firmy odzieżowej zawierająca prezentację oferowanego asortymentu. Ponadto znajdziesz tu dużo informacji o hiphopie, graffiti i break dance.

http://www.clinic.com.pl/ - 2 Kwi 2002

Death Row*****

Znakomita witryna wytwórni Death Row Records, która wydała płyty klasyków rapu 2 Pac'a i Dr'a Dre. Można zapoznać się z historią wytwórni, artystami, ich dyskografiami i tekstami piosenek. Jest bardzo dużo interesujących linków.

http://www.progaz.com.pl/deathrow/ - 14 Lut 2000

Eminem by Panzur*****

Strona zawiera informacje o amerykańskim raperze - jego życiorys, genezę muzyki, dyskografię oraz ciekawostki i aktualności. Ponadto znajdziesz tu recenzje i omówienia poszczególnych utworów oraz piosenki w formacie mp3.

http://panzur.w.interia.pl/ - 14 Sty 2002

Enigma*****

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się internetowy magazyn hip hopowy, gdzie znajdziecie najnowsze doniesienia ze świata rapu i hip hopu - polskiego i zagranicznego, recenzje płyt, artykuły, informacje o imprezach muzycznych. W dziale "internet" czeka na was masa linków.

http://www.enigma.art.pl/ - 14 Lut 2000

Enigma - serwis muzyki hip-hopowej.*****

Serwis poświęcony muzyce hip-hopowej. Znajdziesz tu liczne informacje na temat płyt, artystów, koncertów, radiostacji nadających muzykę hip-hopową, jak również informacje o filmach i scenie niemieckiej.

http://enigma.art.pl/ - 22 Mar 2001

Hip Hop ZOne*****

Hip Hop - polski i amerykański, lista dyskusyjna hip hopowa.

http://www.hiphopzone.v.pl/ - 20 Wrz 2000

METROPOLIA.*****

Pierwsza strona poświęcona polskiemu podziemiu muzyki hip-hop. Znajdziesz tu informacje o scenach w poszczególnych miastach, prezentacje zespołów i ich twórczości.

http://metropolia.rainbow-pc.pl/ - 11 Kwi 2003